Reklama

Królowie życia. Zespół Kombii ma już 40 lat

Wtorek, 8 marca 2016 (15:34)

Ich przeboje zna i śpiewa cała Polska. Może trudno w to uwierzyć, ale na scenie są 40 lat! Z tej okazji zagrają wyjątkowy koncert. – To będzie pełna niespodzianek barwna muzyczna podróż – mówi nam Grzegorz Skawiński.

Nasze rendez-vous”, „Słodkiego, miłego życia”, czy „Black & White”– wszyscy, którzy kochają te przeboje, muszą obejrzeć dwuczęściowy jubileuszowy koncert zespołu KOMBII. – Nie da się w osiemdziesięciu minutach pokazać większości rzeczy, które robiliśmy, ale mam nadzieję, że nasz wybór będzie reprezentatywny – mówi Grzegorz Skawiński.

Niedawno debiutowałem!

Jaka jest jego pierw sza myśl na hasło: To już 40 lat? – Czas bardzo szybko leci. Wydaje się, że niedawno debiutowałem, a tu taki pokaźny jubileusz... Mam nadzieję że to jeszcze nie koniec! – mówi nam Grzegorz Skawiński.

I dodaje, że razem z Waldemarem Tkaczykiem, którego poznał jeszcze w liceum, przygotował liczne niespodzianki. 58 występów w miesiąc Muzycy zagrają wspólnie z orkiestrą symfoniczną. Nie zabraknie też hitów, które stworzyli razem z zespołem O.N.A. Na swój sukces ciężko pracowali. Po nagraniu debiutanckiej płyty dawali jeden koncert za drugim.

– Nasz rekord w ciągu miesiąca, to 58 występów. Jak daliśmy radę, nie wiem – mówi Skawiński. Mimo upływu lat muzycy nie wpadają w rutynę. Każda kolejna płyta to dla nich nowe, ciekawe wyzwanie. Bo, jak śpiewają: „Wszystko jest jak pierwszy raz”.

– Napisałem ten tekst, bo chciałem się w nim odnieść do sytuacji ludzi w moim wieku, którzy czasem przeżywają różne emocje tak samo jak za pierwszym razem. Ale oczywiście, gdy mówiłem znajomym o tym tytule, to wszystkim od razu kojarzył się on z jednym – pierwszą miłością – mówi Waldemar Tkaczyk.

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama