Reklama

Lekarze: Ślub i próba uczuć

Poniedziałek, 16 września 2013 (10:30)

Takiej dawki romantyzmu jeszcze w tym serialu nie było! Maks poprowadzi Alicję do ołtarza przy dźwiękach „Ave Maria”, by ślubować jej miłość.

lekarze

Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) nie będzie się niczego spodziewać. Wyzna nawet Sylwii Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), że choć dobrze jej się układa z Maksem (Paweł Małaszyński), to nie rozmawiali o wspólnym zamieszkaniu. Tymczasem on... zabierze ją do małego kościółka pod Toruniem, by oznajmić, że za dwa tygodnie wezmą tu ślub. Przygotowania ruszą pełną parą.

Tajemnica z Afryki

Nic nie przeszkodzi młodym w tym uroczystym dniu. Ale... kiedy będą składać przysięgę w kościele, niespodziewanie pojawi się Olga Rojko (Magdalena Boczarska). Okaże się, że znajoma Maksa z Somalii opuściła swojego męża, by zagościć w Toruniu nieco dłużej...

Co naprawdę wydarzyło się w Afryce i czy Olga zagrozi temu małżeństwu? Kobieta jego życia Swoje relacje przemyśleć też będą musieli Daniel Orda (Wojciech Zieliński) i Sylwia Matysik. Chirurg po rozstaniu z ukochaną zajmie się nową pasją – jazdą na motocyklach. Niestety, ulegnie wypadkowi i na włosku zawiśnie jego zdrowie i kariera.

Czy w obliczu takiej tragedii uświadomi sobie, że Sylwia jest kobietą jego życia?

Nowe romanse

Na tym nie koniec miłosnych uniesień w toruńskim szpitalu. W kolejnych odcinkach pojawi się nowa bohaterka, studentka Basia (Aleksandra Hamkało), której nie będzie mógł się oprzeć Leon (Jacek Koman). Natomiast o względy Elżbiety Bosak (Danuta Stenka) zacznie zabiegać Krzysztof (Piotr Polk).

Przed laty łączyło ich uczucie, teraz zbliży ich do siebie praca przy tworzeniu szpitala klinicznego. Nowe odcinki ruszają w TVN już 2 września.

AJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama