Reklama

M jak miłość. Anna i Adam dochodzą do zdrowia

Poniedziałek, 6 kwietnia 2015 (09:30)

Anna i Adam dochodzą do zdrowia po groźnym wypadku. Katarzyna Maj próbuje przekupić Natalkę.

Po wypadku samochodowym Anna dochodzi do zdrowia w siedlisku. Nie przestaje jednak myśleć o Wernerze, który został w szpitalu w Warszawie. Martwi się o niego.

Tymczasem Adam dowiaduje się, że nie doznał żadnego poważniejszego urazu. Prosi jednak lekarza, by pozwolił mu zachować kołnierz ortopedyczny, dzięki któremu będzie mógł zrobić większe wrażenie na Gruszyńskiej.

Dzięki „teatrzykowi” zostaje przewieziony do siedliska, gdzie rekonwalescenta otacza opieką Marzena. Wieczorem Anna proponuje ukochanemu odrobinę namiętności. Słyszy to Rafał, który nadal nie przyznał się, że to on zepsuł auto Wernera...

Tymczasem Andrzej podsłuchuje rozmowę matki, dzięki której dowiaduje się, że Wanda ma poważne problemy finansowe. Jest winna Kolędzie 15 tysięcy złotych...

Marcin odwiedza Szymka w szpitalu i dostaje od oddziałowej pierwszą lekcję opieki nad niemowlęciem. Potem spotyka się z kuratorką Izą Lewińską, która sugeruje mu, by znalazł dla chłopca profesjonalną opiekunkę. Przy okazji Chodakowski dochodzi do wniosku, że będzie musiał sprzedać działkę w Grabinie.

Z kolei Ula pisze list do Darka, w którym zobowiązuje go, by zajął się jej siostrą, a potem dzieckiem, które za kilka miesięcy pojawi się na świecie. Natomiast Katarzyna Maj w tym samym czasie próbuje zapłacić Natalce za to, by przestała nękać jej syna.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama