Reklama

M jak miłość. Anna wcale nie umrze

Poniedziałek, 30 maja 2016 (13:35)

Po raz kolejny przekonaliśmy się, jaką moc może mieć zwykła plotka. Ta dotyczyła odejścia Tamary Arciuch z „M jak miłość”. Teraz wiemy już na pewno – aktorka zostaje!

Tele Tydzień postanowił na dobre rozprawić się z informacją, która lotem błyskawicy obiegła Polskę. Prasa codzienna i kolorowe magazyny, portale internetowe oraz fanpage donosiły nie tak dawno temu, jakoby Tamara Arciuch żegnała się z serialem „M jak miłość”.

Miała podzielić losy przyrodniej siostry Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)... Pisano, że odchodzi, bo producentom zabrakło pomysłu na jej postać. Jak to w takich przypadkach bywa, wszystko zaczęło się od „małego” nieporozumienia, zwykłej nieuwagi.

To nie wyrok

Krótko mówiąc, ktoś wysnuł pochopne wnioski z opisu czekającego wówczas na emisję odcinka 1212, w którym bohaterka pani Tamary, Anna Gruszyńska, wyczuwa w jednej z piersi guzek.

Tego, że jeszcze w tym samym odcinku Adam Werner (Jacek Kopczyński) wspiera ukochaną i natychmiast zabiera do lekarza, gdzie Anna dowiaduje się, że nic jej nie jest, cóż – już nie doczytano.

Czekając na ciąg dalszy

Przedstawicielka biura producenta serialu, Karolina Baranowska, specjalnie dla naszych Czytelników zdementowała plotkę: – Trwają prace scenariuszowe nad jesiennymi odcinkami „M jak miłość”, w których wątek Anny, granej przez Tamarę Arciuch, jest jak najbardziej obecny. Scenarzyści nie planują uśmiercać tej postaci – poinformowała nas.

Fanów pani Tamary ta wieść z pewnością ucieszy. My zaś zapraszamy do oglądania kolejnych odsłon serialu – w poniedziałki i wtorki w telewizyjnej Dwójce (o godz. 20.40).

Poza „M jak miłość” Tamarę Arciuch podziwiamy również w popularnym serialu „Druga szansa” (poniedziałki, godz. 21.30, TVN). Wciela się w Kingę, rywalkę Moniki, którą – co ciekawe – gra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wszystkie zawodowe obowiązki idealnie ze sobą godzi. Jest także znakomitą mamą dwóch synów i życiową partnerką Bartłomieja Kasprzykowskiego (obecnie gra w serialu „Przyjaciółki”).

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama