Reklama

M jak miłość: Co w kolejnych odcinkach

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

Michał oznajmia, że Małgosia spodziewa się dziecka! Marek jest zazdrosny o Krisa.

Zuza zwierza się Marcie, że złożyła wymówienie. Planuje z Łukaszem wyjechać z Warszawy, by uwolnić się od złych wspomnień.

Tomek obawia się, że w walce o dzieci nie ma z Małgosią żadnych szans. Budzyński jest innego zdania i poleca mu, by skorzystał z usług Wernera, czym naraża się swojej żonie. Jeszcze tego samego dnia Chodakowskiego odwiedza Łagoda.

Proponuje rywalowi polubowne załatwienie problemu. Michał proponuje, by formalnie opieka należała do Małgosi, ale „nieoficjalnie” zgadza się, by Zosia została w Polsce aż do czasu zdania matury...

Olek wraca z Kanady. Spotyka się z Marcinem. potem odwiedzają Aleksandrę na onkologii. W szpitalu Marcin zgadza się przebrać za Mikołaja, który odwiedza chore dzieci po chemioterapii. Paweł urządza mikołajkową imprezę w bistro, na którą zaprasza Jankę razem z Eryką. Na imprezie zjawia się też Marcin... Basia zdradza Zduńskiemu, że chce nauczyć się jeździć na nartach.

Marek jest bardzo zazdrosny o Krisa

Ewa postanawia zorganizować spotkanie, na którym Marek miałby okazję poznać jej szefa, z którym będzie pracowała w Irlandii. Wieczorem Mostowiak zauważa, że Kris jest bardzo zaprzyjaźniony z ukochaną.

Zaczyna być o nią zazdrosny. Tymczasem Jola grozi Marcie, że złoży na nią skargę do Naczelnej Rady Adwokackiej...

Wiktor błaga Wojciechowską, by dała mu namiary na Magdę. Mostowiakowie dostają przesyłkę od Małgosi.

W środku znajduje się rakieta do tenisa dla Zosi. Z kolei Michał pojawia się w Grabinie, by poinformować, że Małgosia jest w ciąży! Mówi też o tym Chodakowskiemu. Agnieszka odkrywa, że Tomek nadal kocha żonę...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama