Reklama

M jak miłość. Czy Natalka i Franek będą razem?

Czwartek, 7 stycznia 2016 (15:33)

Od początku między nimi iskrzyło, ale długo nie chcieli się przyznać do łączącego ich uczucia. Ale wreszcie to się zmieni! Leśniczy Franek zdecyduje się pocałować Natalkę. Czy będą z tego kłopoty?

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) okaże się prawdziwym rycerzem. Nie zważając na konsekwencje, stanie w obronie Natalki (Marcjanna Lelek), a potem… skradnie jej namiętnego całusa!

Czyżby oboje mieli dość ukrywania swojej miłości? Co na to Ula (Iga Krefft), która przecież od dawna kocha się w przystojnym Franku? Czy nie będzie chciała się zemścić?

Zakochane siostry

Od momentu, kiedy w Grabinie pojawił się Franek, Natalia i Ula stały się rywalkami. Zarówno jednej, jak i drugiej wpadł w oko szarmancki leśniczy. I chociaż Natalia, która była wtedy w ciąży, nie liczyła na bliższą znajomość, to w skrytości serca marzyła o takim mężczyźnie, jak on.

Chłopak stał się jej jeszcze bardziej bliski, gdy pomógł jej w porodzie w lesie. Gdyby nie pojawił się na czas, życie jej córeczki byłoby zagrożone. To dramatyczne wydarzenie bardzo ich do siebie zbliżyło.

Z kolei Ula od początku nie ukrywała, że zależy jej na Franku. Po jednej z zakrapianych imprez nawet zaciągnęła go do łóżka. Marzyła, że będzie to początek wielkiej miłości. Tak się jednak nie stało.

Feralny egzamin na prawko

W najbliższym odcinku Natalka przystąpi do egzaminu na prawo jazdy. Z przerażeniem odkryje, że jej egzaminatorem jest znajomy instruktora, który ją molestował! Co więcej, mężczyzna złośliwie ją obleje.

Rozżalona Mostowiakówna pojedzie do Franka i opowie mu o wszystkim, z kolei on postanowi porozmawiać z egzaminatorem. Dojdzie do ostrej wymiany zdań, która zakończy się… przyjazdem policji.

Skradziony pocałunek

Natalia zacznie robić wyrzuty przyjacielowi, że niepotrzebnie się naraża, nie chce, żeby znowu miał przez nią kłopoty. Jego odpowiedzią będzie… namiętny pocałunek!

Oboje nie zauważą, że z daleka obserwuje ich Ula, która widząc całującą się parę, straci nadzieję na związek z ukochanym.

Zrozpaczona odwiedzi Annę (Tamara Arciuch) i zwierzy się jej, że planuje wyjazd do Anglii. Ciotka szybko domyśli się, że dziewczyna chce opuścić kraj z powodu złamanego serca, a nie chęci nauki języka angielskiego.

Zacznie ją namawiać, żeby została w Polsce i walczyła o miłość. Co zrobi Ula i czy Natalka i Franek będą w końcu parą?

MJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama