Reklama

M jak miłość. Franek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce

Środa, 18 maja 2016 (11:35)

Zduńscy odkrywają, co sprawiło, że Basia uciekła z domu. Tymczasem w Grabinie dochodzi do spotkania „na szczycie”.

Zdenerwowany Marcin uświadamia Tomkowi, że Joanna doskonale zdaje sobie sprawę, iż w czasie, w którym rzekomo był w pracy, odwiedził Agnieszkę. Jednocześnie stara się pomóc stryjowi i tłumaczy Tarnowskiej, że policjant był u niego w odwiedzinach, a do Olszewskiej zajrzał tylko na chwilę. Następnego dnia starszy Chodakowski znowu kłamie, gdy ukochana pyta go o apaszkę, którą zauważyła u pani prokurator...

Natomiast Ala i Paweł przyjeżdżają do Warszawy, by odebrać Basię od dziadka Stefana. Dziewczynka jest smutna, ale nie chce wyznać opiekunom, co spowodowało, że zaczęła wagarować. A Mariusz z Antkiem wrzucają do sieci filmik. Kpią w nim z Bartka, szkolnego kolegi, który wcześniej ośmieszył ich kuzynkę. Kilka godzin później Ala jedzie do szkoły córki i w końcu dowiaduje się, jaka przykrość spotkała Basię.

W tym samym czasie filmik przygotowany przez małych Mostowiaków bije rekordy popularności w internecie i... ściąga na głowę chłopców poważne kłopoty. Wściekły ojciec Bartka grozi bowiem, że jeżeli nagranie nie zniknie z sieci, zgłosi całą sprawę na policję.

W czasie spotkania Marysi, Artura i Roberta atmosfera była bardzo napięta

Darek, obawiając się, że jego oszustwo dotyczące choroby serca wyjdzie na jaw, postanawia zostawić Natalkę w spokoju. Jego matka ma jednak inne plany. Uważa, że syn powinien kuć żelazo, póki gorące i nadal odwiedzać byłą partnerkę.

W międzyczasie do Mostowiaczki przychodzi Patrycja, która wyznaje przyjaciółce całą prawdę o Maju. Dlatego też, gdy chłopak zjawia się w Grabinie, czeka go bardzo chłodne powitanie – Natalia zarzuca mu kłamstwo i nie chce z nim rozmawiać. Dochodzi do awantury i przepychanki.

Ostatecznie to Franek wyrzuca rywala z domu Mostowiaków. Tymczasem Marta i Maria, zupełnie niezależnie od siebie, biorą wolne i przyjeżdżają na chwilę odpoczynku do Grabiny. A ich rodzice postanawiają pomóc córkom w układaniu życia.

Dlatego też Lucjan zaprasza Rogowskiego, a Barbara Budzyńskiego. Żeby tego było mało, we wsi zjawia się Bilski poszukujący ukochanej. Artur i Robert stawiają Marię przed trudnym wyborem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama