Reklama

M jak miłość. Iza zaczyna doceniać zalety Marcina

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Marcina i Izę zaczyna coraz więcej łączyć, ale... A między Barbarą i Lucjanem dochodzi do karczemnej awantury.

Marcin gorąco namawia Izę do wspólnego wyjazdu do Ogrodzieńca. Oprócz Chodakowskiego i pięknej kuratorki, na skałki wybierają się także Wojtek i Ola.

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wszyscy doskonale się bawią, a Iza coraz więcej czasu spędza z Marcinem... Wieczorem, po kolejnej długiej i bardzo szczerej rozmowie para zaczyna się całować.

Jednak kilkanaście godzin później Chodakowski uświadamia sobie, że nadal kocha Kasię i zaczyna odsuwać się od Lewińskiej. Tymczasem Tomek zauważa w sklepie, że młoda dziewczyna wyciąga staruszce portfel z torby. Od razu próbuje zatrzymać złodziejkę, ale ta wzywa pomocy, a w jej obronie staje młody mężczyzna.

To sprawia, że oszustce udaje się uciec, a Chodakowski odkrywa, że chłopak, którego w końcu obezwładnił, również jest policjantem. Niedługo potem funkcjonariusze spotykają się po raz kolejny – okazuje się, że Kacper Wroński będzie... nowym partnerem Tomasza.

Tomek obezwładni mężczyznę, który stanął w obronie złodziejki

Ula uczy się do sesji, a pozostali członkowie rodziny Mostowiaków zaczynają namawiać Natalkę na rozpoczęcie studiów. Barbara zaskakuje zgromadzonych stwierdzeniem, iż na naukę wnuczki odłożyła pokaźną sumkę – tłumaczy, że pieniądze pochodzą ze sprzedaży działki.

Jednak gdy seniorzy rodu zostają sami, Lucjan żąda wyjaśnień, bo przecież nigdy nie było żadnej parceli do sprzedania.

Przyparta do muru Barbara wyznaje, że pieniądze pochodzą od matki Darka. Mostowiak nie kryje złości. W tym samym czasie Marcin przekazuje Tomkowi, że Agnieszka trafiła do szpitala. Policjant dość szybko ucina rozmowę, nie chce, by kuzyn zorientował się, że w rzeczywistości ten temat bardzo go interesuje.

Jednak niedługo po zakończeniu pogawędki jedzie w odwiedziny do kliniki. Agnieszka jest mocno zaskoczona, a po wyjściu Chodakowskiego dzwoni do przyjaciela i robi mu wyrzuty, że poinformował wuja o jej kłopotach.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama