Reklama

M jak miłość: Janka zaprasza Marcina na koncert

Czwartek, 15 maja 2014 (13:31)

Paweł zastanawia się, czy rzucić pracę w bistro. Marek drugi raz prosi Ewę o rękę. Andrzej ulega czarowi Soni.

Janka zaprasza Marcina na świąteczny koncert w ambasadzie. Proponuje mu też przyjaźń. Taro zarzuca dziewczynie, że nie jest szczera wobec Chodakowskiego. Tymczasem Marcin odwiedza chore dzieci w szpitalu. Na korytarzu spotyka Olka i próbuje namówić brata na przyjęcie udziałów w firmie ojca...

Kasia kupuje nowe kozaki. Biegnie w nich do bistro, na randkę z Marcinem. W pewnym momencie boleśnie skręca sobie nogę. Wojtek odwiedza Jankę i zabiera nową przyjaciółkę na ściankę wspinaczkową.

Piotrek odkrywa, że media interesują się sprawą Impermexu. Andrzej spotyka się z Krupskim, który załamany uwięzieniem syna, dostaje zawału serca! Budzyński poznaje Sonię, matkę Julki, która przyjaźni się z Anią. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie...

Tomek podwozi Marzenę

Tomek podwozi do Grabiny Marzenę. Dziewczyna stara się o pracę w nowym sklepie Marka. Podczas castingu na sprzedawczynię pojawia się Barbara z Lucjanem.

Później przychodzi też proboszcz z zamiarem poświęcenia nowego biznesu Mostowiaka. W godzinach wieczornych Marek i Ewa docierają w końcu na swój wymarzony weekend nad jeziorem.

W hotelu Mostowiak oświadcza się ponownie swojej ukochanej. Natomiast Paweł wyznaje Jankowi, że chciałby rozpocząć karierę jako fotograf.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama