Reklama

M jak miłość. Kasia umiera

Czwartek, 19 marca 2015 (11:30)

Kasia umiera chwilę po porodzie. Marcin się załamuje. Darek zostawia Natalkę! Krys ma dla Ewy propozycję pracy.

Po powrocie z delegacji Marcin dowiaduje się, że pod jego nieobecność Kasia odwiedziła Grabinę. Potem jednak karetka zabrała ją do szpitala! Chodakowski spotyka się z ordynatorem, który przekazuje mu, iż jego narzeczona miała krwotok i nie przeżyła operacji!

Tomek, który w tym momencie zjawia się na szpitalnym korytarzu, próbuje uspokoić bratanka. Prosi, by wziął się w garść, ponieważ ma jeszcze syna, którym lada dzień będzie musiał się zająć. Dla niego musi żyć!

W Grabinie zjawia się Kris, który proponuje Ewie, by dołączyła do jego nowego zespołu badawczego. Marek sugeruje żonie, by przyjęła propozycję, ponieważ tym razem nie będzie musiała wyjeżdżać z Warszawy.

Natomiast Magda kolejny raz pomaga Kindze i Piotrowi w opiece nad ich dziećmi. Zduńscy proszą przyjaciółkę, by spróbowała rozwiązać konflikt Lenki z Oliwką. Wieczorem Marszałek spotyka się z Olkiem. Razem idą na romantyczny spacer...

Po śmierci Kasi Marcin jest załamany. Odrzuca pomoc najbliższych. Jedzie do Grabiny, by po raz ostatni rzucić okiem na działkę. Tam spotyka Rafała, który opowiada mu o zdarzeniu.

Po powrocie Chodakowski pojawia się w szpitalu. Próbuje dowiedzieć się, jak czuje się jego syn, ale nikt nie chce mu udzielić informacji. Z prawnego punktu widzenia Marcin nie jest w stanie udowodnić, że Szymek jest jego synem! Wściekły wdaje się w bójkę z lekarzem dyżurnym. Potem zostaje zatrzymany przez policję.

Budzyński ostrzega go, że jeszcze jeden wybryk, a sąd nie przyzna mu opieki nad synem.

Janka wyznaje Tomkowi, że zawiodła Marcina. Ewa prosi Annę, by porozmawiała z Natalką. Dziewczyna po rozstaniu z Darkiem nie chce już chodzić do szkoły. Randka Asi i Wojtka kończy się rozczarowaniem dla obojga...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama