Reklama

M jak miłość. Kłopoty Joanny, kolejny wyjazd Ewy

Środa, 22 października 2014 (09:37)

Wiktor poznaje Annę. Kasia wprowadza się do Marcina. Ewa mówi Markowi, że wyjeżdża na kolejne pół roku!

Maria sugeruje Tomkowi, że mogłaby przez kilka dni „przechować” u siebie Wojtusia. Następnie Chodakowski spotyka się z Joanną, która opowiada mu o kradzieży, po której musiała uciekać do Stanów. Teraz chciałaby uregulować swój dług, ale bez jego pomocy to się nie uda.

Policjant zobowiązuje się, że zadzwoni do prezesa kasyna z prośbą, by kwotę rozbił na kilka rat. W ramach rewanżu oczekuje od Joanny, że zezna w sądzie, co wie na temat Małgosi. Potem Tomek musi wysłuchać pretensji ze strony Agnieszki, która sugeruje, że już jej nie ufa...

Marcin kolejny raz prosi Kasię, by się do niego wprowadziła. Tym razem ukochana nie ma żadnych argumentów przeciw. Z kolei Maria oprowadza Janka i Martę po lokalu, w którym planuje urządzić gabinet rehabilitacji...

Kisielowa straszy Barbarę, że w okolicy ma powstać ogromna fabryka. W tym czasie Ewa dzwoni do Antka i Mateusza. Prosi chłopaków, by nie wspominali Markowi, że dzwoniła, bo chciałaby zrobić Mostowiakowi niespodziankę. Wieczorem wreszcie może mu się rzucić w ramiona.

Romantyczny nastrój szybko mija, gdy Marek dowiaduje się, że narzeczona planuje wyjechać na kolejne pół roku, tym razem do Filadelfii. W związku z tym prosi go, by drugi raz przełożyli datę ich ślubu!

Ula cały czas ma pretensje do ojca, iż zabronił Bartkowi ją odwiedzać. Rozumie, że matura za pasem, ale to żaden argument. Tymczasem Werner proponuje Gruszyńskiej wspólny wypad do Włoch. W odpowiedzi Anna z nim... zrywa! Załamany mężczyzna zapija smutki w pubie. Dzwoni do Andrzeja...

Marta spotyka przypadkiem Teresę. Ma nadzieję, że przyjaciółka wreszcie zdradzi jej personalia kochanka, z którym od niespełna roku ma romans. Wiktor powoli wychodzi z depresji. Postanawia odwiedzić Martę w kancelarii.

Wychodząc z niej prawnik wpada na Annę, przy okazji niszcząc jej telefon. Nie zastanawiając się, zostawia kobiecie swoją wizytówkę.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama