Reklama

M jak miłość. Kłopoty z dziećmi

Wtorek, 26 kwietnia 2016 (13:35)

Ala i Ewa zjawią się w szkole, bo ich dzieci znów narozrabiały. Czy to się kiedyś skończy?

Pod gabinetem dyrektorki szkoły podstawowej w Lipnicy Ewa (Dominika Kluźniak) nieoczekiwanie zobaczy Alę (Olga Frycz). Obie szybko zorientują się, że mają ten sam problem – muszą wysłuchać skarg nauczycielek na ich dzieci.

To mało przyjemna sytuacja dla każdego rodzica. Nie ma jednak innego wyjścia – trzeba przez to przejść. Okaże się, że Mateusz (Krystian Domagała) z Antkiem (Jakub Jankiewicz) zostali złapani przez nauczycielkę na… fałszowaniu w dzienniku ocen z historii!

– Czeka mnie bardzo trudna rozmowa – wydusi z siebie załamana Ewa. Z kolei Ala została wezwana do szkoły, żeby usłyszeć złe wiadomości o Basi (Gabriela Raczyńska). Od kilku dni dziewczynka nie pojawiła się w szkole.

– I pojęcia nie mam, gdzie w tym czasie była i co robiła. Nie chce ze mną rozmawiać. Zacięła się i koniec! – zwierzy się Ala. Kiedy wyjdą z gabinetu, wybiorą się na kawę, żeby chociaż trochę poprawić sobie humor.

Nie będzie to łatwe, bo obie zdają sobie sprawę, że przed nimi jeszcze wiele takich rozmów w szkole. Bo wychowywanie dzieci to ciężka harówka. Wie to przecież każda mama!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama