Reklama

„M jak miłość” kontra „Ranczo”w "Kocham Cię, Polsko"

Wtorek, 5 kwietnia 2016 (13:34)

Uwielbiane przez widzów „Kocham Cię, Polsko!” to fantastyczni goście i ciekawe konkurencje. Razem z serialowymi aktorami czeka nas mnóstwo humoru i dobrej zabawy!

W drugim odcinku lubianego show duże szanse mają znawcy języka polskiego. Bo oprócz znanych z poprzednich sezonów konkurencji („urodziny”, „kalambury”, „głuchy telefon”), uczestnicy tej edycji muszą odpowiedzieć na pytania z nowych dziedzin: „literatury”, „polszczyzny” i „kto jest kim”.

Rywalizacja na wesoło

Jak zawsze będą rywalizować dwie drużyny pod wodzą swoich kapitanów. Maciej Musiał będzie wspierał aktorów serialu „M jak miłość” – Mikołaja Roznerskiego, Teresę Lipowską i Andrzeja Młynarczyka.

W drużynie Tomasza Kammela znajdą się zaś aktorzy „Rancza” – Cezary Żak, Marta Chodorowska i Bogdan Kalus. Gwiazdą odcinka będzie zespół Varius Manx, który zaśpiewa jeden z największych swoich hitów – „Orła cień”.

Gospodyni i gwiazdy

Co nas zaskoczy tym razem? Na pewno bojowe zacięcie Teresy Lipowskiej! Znana i lubiana aktorka zarazi swój zespół energią, w kwestiach spornych zaś zawsze postawi na swoim. Prowadząca program, Barbara Kurdej-Szatan całym sercem będzie wspierała drużynę „M jak miłość”, ale czy to wystarczy, aby ta ekipa wygrała?

Przekonamy się, kto jest dobrym negocjatorem, jak szybko aktorzy są w stanie nauczyć się nowego tekstu, sporo emocji przyniesie też kategoria „polszczyzna” i układanie słów z zasłoniętymi oczami.

Dodatkowo Maciej Musiał pokaże swój talent i pięknie poprowadzi w tańcu Teresę Lipowską. Dużo emocji przyniesie pytanie o ulubione miejscowości wypoczynkowe.

Z odpowiedzi dowiemy się m.in., co Maciej Musiał lubi robić w Sosnowcu. Finał odcinka będzie dużym wyzwaniem. Która z drużyn zagra va banque?

KZ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama