Reklama

M jak miłość. Magda traci przytomność

Wtorek, 8 grudnia 2015 (09:33)

Ala nie potrafi docenić uroków wiejskiego życia. W tym czasie Magda w drodze do lekarza nagle traci przytomność.

W wynajętym przez Alę i Pawła domu praca wre. Zduńscy robią wszystko, by jak najprzytulniej urządzić swoje nowe gniazdko. Niestety, Ala cały czas jest niezadowolona z wyprowadzki na wieś. Zwierza się Ewie, że mimo wszystko przyjęła pracę dla angielskiej firmy i planuje wysyłać materiały przez internet.

W tym samym czasie Paweł, pod czujnym okiem Marka, zaczyna wdrażać się w swoje nowe obowiązki związane z pracą w przetwórni. Kilka godzin później do Zduńskich przyjeżdżają pierwsi goście – Kinga i Piotrek.

W czasie kolacji pani psycholog zachwyca się urodą gwiazd, a Ala cicho wyznaje, że najchętniej uciekłaby natychmiast do miasta.

Tymczasem Marta i Ania nadal ukrywają się w siedlisku przed Sebkiem. Kobieta nie może cały czas wybaczyć mężowi, że kolejny raz ją zawiódł i naraził na niebezpieczeństwo ich córkę.

W czasie swoich odwiedzin w Grabinie Andrzej przez przypadek słyszy, jak Marta przez telefon umawia się z nieznanym mu Jankiem. Prawnik jest mocno zaintrygowany ale i zaniepokojony.

Dzwoni więc do Łukasza. Chce się od pasierba dowiedzieć, czym żona zajmowała się za granicą. Chłopak niechcący zdradza, że matka świetnie się bawiła. Ale niestety nie z nim, tylko z jakimiś bliżej nieokreślonymi znajomymi...

Ośrodek adopcyjny, do którego się zgłosili Magda i Olek, odrzuca ich wniosek. Niedługo później Chodakowski zauważa, że Marszałkówna źle wygląda. Postanawia więc przekonać ukochaną do wizyty u lekarza. Dziewczyna umawia się na popołudniową wizytę.

W drodze do gabinetu nagle zaczyna się fatalnie czuć. Zanim traci przytomność, wzywa na pomoc ukochanego. Olek po dotarciu do zemdlonej Madzi, natychmiast wzywa pogotowie i rozpoczyna reanimację. Na szczęście karetka pojawia się szybko i Magda zostaje przetransportowana do szpitala.

Tuż przed odjazdem Marszałkówna wyznaje Chodakowskiemu, że mimo różnych problemów, dzięki niemu czuje się bardzo szczęśliwa.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama