Reklama

M jak miłość. Marek martwi się o Ewę

Środa, 3 grudnia 2014 (09:39)

Agnieszka rozstaje się z Tomkiem. Marek martwi się o Ewę. Marcin otrzymuje oryginalny prezent od Kasi.

Maria leczy rany w Grabinie. Najbliżsi okazują jej wsparcie. Rogowską odwiedzają też synowie z Alą i Kingą. Tymczasem Artur spotyka się z Markiem. Przekazuje mu namiary na dobrego kardiologa dla Lucjana. Przypomina Mostowiakowi, że on także zdradzał żonę, więc teraz nie powinien go potępiać.

Po powrocie do domu Marek zwierza się siostrze, że niepokoi go, iż Ewa tak długo nie daje znaku życia. Tymczasem Kris wyznaje Annie, że Ewa ma nawrót choroby. Nie chce jednak mówić o tym najbliższym, by ich nie martwić. Przekazuje Gruszyńskiej list od niej, w którym kobieta prosi, by zaopiekowała się Markiem i dziećmi, jeśli umrze!

Wieczorem Mostowiak rozmawia z dziećmi i narzeczoną przez internet, a Ewa wyznaje, że jest jedynym mężczyzną, którego kocha i przerywa połączenie...

Kisielowa i Barbara postanawiają pomóc Markowi i Jance w walce z Rawiczem. Z kolei Olga próbuje dowiedzieć się, dlaczego Janek unika kolejnych randek. Ostatecznie dowiaduje się w cztery oczy, że Zawadzki nadal kocha Sylwię.

Kasia wręcza Marcinowi prezent. Prosi, by go otworzył dopiero po jej wyjeździe. Dziewczyna bowiem wybiera się do Grabiny, by odebrać rzeczy, które przechowywała u Mostowiaków. Chodakowski spełnia prośbę ukochanej. W pudełeczku znajduje się test ciążowy, z którego wynika, że Kasia jest z nim w ciąży!

Agnieszka informuje mailowo Tomka, że na kilka miesięcy wybiera się do Szczecina. Podczas podróży na lotnisko Olszewska oznajmia Chodakowskiemu, że powinni się rozstać, ponieważ ich związek nie ma przed sobą przyszłości. Mężczyzna błaga ją, by go nie porzucała.

Detektyw informuje pełnomocnika Małgosi, że Chodakowska nie pojawi się jednak na rozprawie. Potem dzwoni do Joasi, by ją zastraszyć. Wojtek proponuje Jance, by została recepcjonistką w jego i Olka gabinecie. Dziewczyna jednak odmawia. Potem Markowski wyznaje Jance, że on – podobnie jak ona – nie potrafi poradzić sobie z traumą z przeszłości.

Zawadzki wyznaje Pawłowi, jak bardzo żałuje, że zranił Olgę. Nie kryje, że aktualnie znów mieszka z Sylwią i chce, by tym razem im się powiodło.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama