Reklama

M jak miłość: Marek oświadcza się Ewie

Wtorek, 15 kwietnia 2014 (10:30)

Jurek, ojciec Basi, przypomina sobie, że ma córkę. Grzegorz daje Marcinowi i Olkowi firmę w prezencie.

Paweł dowiaduje się od Ali, że dziewczyna jest zazdrosna o Madzię. Tymczasem kontaktuje się z nim Lidka, mistrzyni sztuk walki, która proponuje mu, by pojechał na zawody do Poznania z damską reprezentacją karate.

Jego zgoda oznacza kolejną kłótnię z ukochaną. Aby załagodzić sytuację, Paweł proponuje Ali i Basi wycieczkę do Grabiny. U dziadków oficjalnie przedstawia dziewczyny jako swoją nową rodzinę. Lucjan jest ciekawy, kiedy wnuk stanie na ślubnym kobiercu...

Mateusz namawia dziadka do kupna konia

Mateuszek prosi dziadka, by zainwestował w kupno konia. W przeciwnym wypadku zwierzę trafi do rzeźni. Natomiast Marcin pojawia się na oddziale dziecięcym i zaprzyjaźnia się z chorym chłopcem, Miłoszem.

Olek informuje Aleksandrę, że ma ogromne szanse na całkowite wyleczenie. Eryka pakuje się przed wyjazdem do Stanów. Okazuje się, że ma tam zostać sekretarką... Kazana!

Grzegorz ma problemy finansowe

Tomek zwołuje rodzinne spotkanie, na którym informuje, że Grzegorz ma problemy finansowe. Przy okazji oznajmia, że Olek i Marcin otrzymują cały pakiet udziałów w jego polskiej firmie.

Wcześniej bracia odwiedzają klub bokserski, gdzie mają okazję odbyć pokazowy trening. Po jego zakończeniu Olek przedstawia Marcinowi swoją dziewczynę Agatę. Potem zakochani podwożą Chodakowskiego do szpitala, ponieważ umówił się tam z Miłoszem.

Przy okazji Marcin wpada w oko dwóm pielęgniarkom: Izie oraz Klaudii. Obie próbują go poderwać...

Tomek spóźnia się na mecz Zosi

Tomek spóźnia się na tenisowy mecz Zosi. Na szczęście Agnieszka jest punktualna. Po jego zakończeniu prosi przyjaciółkę, by zamieszkała razem z nim i Zosią.Wieczorem Barbara zapewnia Tomka, że Małgosia nie będzie mu już utrudniała kontaktów z synem. Anna odwołuje randkę z Adamem.

Werner nie poddaje się i postanawia znaleźć sobie nowy obiekt westchnień. Zwraca uwagę na Agatę, dziewczynę Olka, która znacząco się do niego uśmiecha... Marszałek dzwoni do Pawła i mówi, że ktoś pyta w sanatorium o Magdę. Ala jest załamana, że Jurek zdecydował się walczyć o względy Basi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama