Reklama

M jak miłość: Maria zostaje w Polsce

Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (13:32)

Irek jest przeciwny adopcji. Maria oznajmia synom, że nie wraca do Norwegii.

Ula prosi Marka, by pozwolił jej wyjechać do Barcelony na szkolną wymianę. Potem w tajemnicy przed najbliższymi umawia się na kolejne spotkanie z Bartkiem. Tymczasem Mostowiak prosi Ewę, by u niego przenocowała. Następnego dnia rano narzeczona dochodzi do wniosku, że w Grabinie czuje się jak u siebie w domu. Następnie Marek z rodzicami udaje się na Deszczową.

Chcą zobaczyć małego Mikołaja

Chcą wreszcie zobaczyć małego Mikołaja. Wcześniej Zduńskich odwiedzają Mirka z Irkiem. Młoda para podejmuje temat dziecka. Okazuje się, że Kwiatkowska ma problem z zajściem w ciążę. Próbuje nakłonić Podleśnego do adopcji... Maria wciąż pomaga Zduńskim w opiece nad Mikołajem. Równie pomocna jest Lubińska... Rogowska postanawia odwiedzić rodziców.

Są w drodze na Deszczową

Nie wie, że są oni w drodze na Deszczową. Gdy już się spotykają, stara się przekonać Basię i Lucjana, by wybaczyli Małgosi. Przy okazji oznajmia Mostowiakom, że wróciła do Polski na stałe! Tomek pojawia się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Towarzyszy mu Zosia, która go wspiera. Potem jednak detektyw topi smutki w barze, gdzie odnajduje go Maryla. Koleżanka wyjaśnia, że Agnieszka prosiła ją, by się nim zajęła...

Marcin martwi się o Olka

Marcin spotyka się z Agatą. Dziewczyna mówi, że martwi się o Olka. Dzięki pomocy Kasi ustalają, że chłopak aktualnie przebywa w ośrodku dla... narkomanów w Grzeszotowie. Potem Chodakowski przygotowuje romantyczną kolację dla swojej ukochanej. O pomoc prosi Taro. Znowu próbuje nakłonić dziewczynę, by z nim zamieszkała. Ona jednak odmawia.

Maria umawia się z synami

Maria umawia się z synami w bistro.Zwierza im się ze swoich planów. Przy okazji zbliża się do Ali. Paweł prosi matkę, by pomogła mu wybrać pierścionek zaręczynowy. Następnie Maria idzie na spotkanie z Michałem, który prosi, by przekonała rodziców, że Małgosia jest z nim szczęśliwa. W bistro zjawia się Olga. Opowiada Jankowi, że jej nowy ukochany to oszust. Ma żonę, dzieci i... ukradł jej pieniądze. Jurek próbuje zmusić Alę, by oddała mu Basię na weekend. W ramach zemsty Zduński przecina mu opony w samochodzie...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama