Reklama

M jak miłość. Markowski wpada na nowy pomysł

Poniedziałek, 5 października 2015 (10:32)

Maryla zostaje oskarżona o pomoc bandytom, ale Chodakowski nie chce wierzyć w winę partnerki. Czy ma rację?

W Urlach Franek staje się przypadkowo świadkiem sytuacji, w której młodsi koledzy pozwalają sobie na niewybredne uwagi pod adresem Natalki. Leśniczy natychmiast wkracza do akcji – zmusza chłopaków, by przeprosili ciężarną.

Potem, by poprawić dziewczynie humor, zabiera ją na zakupy – Mostowiakówna poszukuje bluzki, w której będzie mogła zdawać maturę. Franek robi Natalce niespodziankę i kupuje jej w prezencie czerwoną bieliznę – ma ona przynieść szczęście na egzaminach. Tymczasem Tomek i Maryla eskortują transport narkotyków, który został skonfiskowany przez celników.

W trakcie akcji dochodzi do ataku na konwój i rannych zostaje dwoje policjantów. Wkrótce jednak okazuje się, że Tomek jest tylko lekko poobijany. Natomiast Maryla zostaje oskarżona o... współudział w napadzie.

Chodakowski nie wierzy w winę partnerki i próbuje przekonać zwierzchników, że to niemożliwe, by Maryla mogła współpracować z przestępcami. Ale policjantka zostaje zawieszona.

Maryla odchodzi z pracy w policji

Wyznaje Tomkowi, że to rzeczywiście ona była źródłem przecieku związanego z konwojem – zdradziła informacje swojemu chłopakowi, a on przekazał je bandytom. Tymczasem do Warszawy przyjeżdża Kuba Markowski i zaczyna zajmować się handlem ulicznym.

Ale gdy zagląda do bistro prowadzonego przez Pawła, opowiada, że prowadzi bardzo poważne interesy. W końcu prosi Zduńskiego o drobną pożyczkę. Nieco później Paweł zaprasza Kubę na kolację, z czego nie bardzo jest zadowolona Ala – znajomy ze Żnina nie budzi jej zaufania. Gdy po skończonej kolacji Markowski dowiaduje się o kłopotach finansowych Zduńskich, natychmiast zwraca pożyczkę.

Jednak po wyjściu od nich dzwoni do swojej narzeczonej i informuje ją, że ma na oku bardzo intratny interes. Dziewczyna natychmiast przerywa połączenie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama