Reklama

M jak miłość. Nowy adorator

Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:37)

Czy stary kumpel Tomka zawróci Joasi w głowie i odbije przyjacielowi narzeczoną?

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wkrótce wybierze się z szefową (Beata Strecker) do eleganckiej restauracji. Tam wpadnie Tarnowskiej w oko pewien szarmancki kelner. Dopiero po chwili zorientuje się, że Jacek (Jan Wieczorkowski) wcale tu nie pracuje, ale jest jednym z gości lokalu.

Joasia szybko zapomni o nowym znajomym, choć ten da jej do zrozumienia, że nie miałby nic przeciwko umówieniu się z nią na kawę. Ani przez chwilę nie będzie przypuszczała, że człowiek, na którego zwróciła uwagę, to przyjaciel Tomka (Andrzej Młynarczyk) z lat szkolnych.

O powrocie Jacka do kraju po kilkuletnim pobycie w USA dowie się podczas kolacji, na którą zaprosi ją i jej ukochanego Agnieszka (Magdalena Walach). Kiedy wreszcie narzeczony oficjalnie przedstawi Joannie najlepszego kumpla z czasów licealnych, serce mocniej jej zabije, bo rozpozna w nim tajemniczego adoratora z restauracji.

Co dalej ze Stefanem?

Ala (Olga Frycz) zaproponuje Stefanowi (Zbigniew Waleryś), by po wyjściu ze szpitala zamieszkał w Grabinie. Pomysł ten spodoba się Basi (Gabrysia Raczyńska), ale dziewczynka przeżyje wielkie rozczarowanie, gdy jej dziadek odmówi przeprowadzki do Zduńskich.

Stefan uzna, że nie powinien zwalać się im na głowę, bo świetnie sobie radzi z pomocą kobiety, która przychodzi do niego, by sprzątać i robić mu zakupy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama