Reklama

M jak miłość: Odc.1021-1022

Piątek, 20 grudnia 2013 (10:33)

Ala wyjaśnia Pawłowi, dlaczego postanowiła opuścić Kanadę. Janka rozważa ofertę Lucjana. Kinga jest w drugiej ciąży!

Mirka zwierza się Kindze, że sprzedaje swoje mieszkanie, a zarobione w ten sposób pieniądze, zamierza zainwestować w... bar mleczny.

Tymczasem Irek sugeruje Kwiatkowskiej, by kupiła i poprowadziła z nim zakład kamieniarski. Natomiast Taro prosi Pawła, by porozmawiał z bratem.

Z kolei Piotrek zauważa portret narysowany przez Lubińskiego. Potem przyłapuje żonę na rozmowie z sąsiadem. Dochodzi do awantury!

List miłosny sąsiada do Kingi

Zduński ma pretensje, że żona spotyka się ze notorycznym babiarzem, który planuje ją uwieść. Chce, by zrezygnowała z pracy, którą otrzymała dzięki protekcji Lubińskiego.

Prosi też, aby pożyczyła mu swojego laptopa, dzięki czemu zyskuje dostęp do jej poczty. A tam już czeka na niego list miłosny sąsiada do jego żony...

Marta dowiaduje się, że Łukasz planuje zakup motoru. Budzyński, Werner oraz Chodakowski umawiają się na męski wieczór w pubie... Olga ma pretensje do Pawła, że doniósł Ali, iż zaniedbuje Basię i jest wyrodną ciotką.

Lubiński wyznaje Kindze miłość

Nieoczekiwanie do Polski wraca Ala. Dowiaduje się od Olgi, że Paweł siedział w więzieniu! Potem wyznaje Zduńskiemu, iż obroniła w Kanadzie magisterkę, a teraz chce wrócić na stałe do Polski...

Na firmowej imprezie integracyjnej Lubiński wyznaje Kindze miłość. Potem się na nią rzuca!

Tymczasem Piotrek czyta list od Lubińskiego, w którym sąsiad wspomina o pocałunkach. Gdy dociera do niego, że Kinga jest w ciąży, sugeruje, iż dziecko pewnie nie jest jego! Po tych słowach zapłakana ukochana wybiega z domu...

Eryka zaprzyjaźnia się z Mostowiakami, a Lucjan proponuje Jance, by przyjęła pracę w sklepie Marka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama