Reklama

M jak miłość: odc.983-984

Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:55)

Agnieszka próbuje odebrać sobie życie! Michał zapewnia Małgosię, że może na niego liczyć. Marek zrywa z Anną.

Tomek coraz bardziej niepokoi się o Agnieszkę. Jedzie do niej do Szczecina. Tymczasem przyjaciółka pisze list pożegnalny, w którym wyjaśnia, dlaczego postanowiła ze sobą skończyć!

Kiedy Chodakowski do niej dociera, musi wyważyć drzwi, aby dostać się do mieszkania. Zastaje Olszewską nieprzytomną...

Marek dowiaduje się od Kolędy, że Ewa jest w szpitalu na badaniach kontrolnych. Podczas spotkania nie kryje przed kobietą, że ma do niej żal, iż nic mu o tym nie powiedziała.

Z kolei Małgosia spotyka się z Michałem w kawiarni. Łagoda ukradkiem notuje numer jej konta! Lucjan dostaje wiadomość z sądu, że jego siostra, uznana za zaginioną, przeżyła wojnę! Do Anny dociera, że nie ma szansy na związek z Mostowiakiem. Czeka, aż Marek ją zostawi.

Chodakowski jest przy Agnieszce, która leży w szpitalu po próbie samobójczej. Obiecuje, że wkrótce znowu przyjedzie do Szczecina, żeby się nią zaopiekować.

Z kolei Małgosia żali się Marcie, że Agnieszka już zawsze będzie zatruwać jej małżeństwo. Kiedy dzwoni Michał, skarży mu się, że nie może liczyć na męża...

W gabinecie szefowej Paweł zastaje mężczyznę, który mówi mu iż nazywa się Radek Sajdak i jest mężem Izy!

Weronika przychodzi do Marcina i próbuje go przekonać, że naprawdę kocha Grzegorza... Barbara radzi się Marty w sprawie spadkowej.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama