Reklama

M jak miłość. Ostatnie spotkanie z Agnieszką

Środa, 13 maja 2015 (14:30)

Agnieszka ostatni raz rozmawia z Tomkiem. Anna decyduje się zwolnić Rafała z pracy. Sonia próbuje uwieść Andrzeja.

Tomek odkrywa, że tuż przed jego powrotem Agnieszka wyprowadziła się z jego mieszkania. Zostawiła dla niego list, w którym wyznaje, że nie powinni być razem. Prosi też Chodakowskiego, by ułożył sobie życie z inną kobietą. Później, podczas ostatniej rozmowy, Olszewska żąda, by detektyw o niej zapomniał.

Tymczasem Andrzej oznajmia Soni, że znalazł sposób, dzięki któremu będzie mógł rozwiązać jej problem. Wieczorem kobieta chce mu podziękować. Stara się go pocałować, ale Budzyński nie jest zainteresowany romansem. W tym momencie do mieszkania wchodzi Marta i nie wierzy, że do niczego między nimi nie doszło...

Werner opowiada Annie o swoich słabościach. Tym wyznaniem podbija serce Gruszyńskiej. Właścicielka siedliska słyszy z ust Rafała złośliwe komentarze pod adresem Adama. Rywal nie kryje się z tym, że jest zazdrosny o prawnika. Anna postanawia więc go zwolnić.

Zosia wyznaje Asi, że Kuba dostał wezwanie na policję. Jeden z jego kolegów próbuje zrzucić na niego winę za przyniesienie trawki na imprezę.

Anna opatruje rany Wernera, który wdał się w barze w bójkę z mężczyzną krytykującym nową właścicielkę siedliska. Potem Adam postanawia wrócić do Warszawy, by wesprzeć Andrzeja podczas kolejnej serii badań. Budzyński jednak rezygnuje z jego towarzystwa. Prosi natomiast przyjaciela, żeby w sądzie reprezentował interesy Soni i wygrał dla niego sprawę.

Z kolei Marta, która poznaje prawdę o stanie zdrowia męża, prosi go, by zapisał się z nią na terapię małżeńską. W przeciwnym wypadku będą musieli się rozwieść. Na szczęście okazuje się, że w szpitalu pielęgniarka zamieniła karty pacjentów i to nie Budzyński cierpi na ostrą białaczkę, tylko inny pacjent!

Marta zwierza się Markowi ze swoich problemów, ale ukrywa małżeńskie kłopoty przed rodzicami. Filarski postanawia sprzedać firmę i zostać rentierem. Zuza wyznaje Kindze, że ma dwie prace: jest nianią, a także prowadzi w jednej z gazet „Kącik złamanych serc”.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama