Reklama

M jak miłość. Stary kumpel

Poniedziałek, 25 lipca 2016 (15:36)

Mimo przerwy wakacyjnej, my przedstawiamy tajemnice nowego sezonu „M jak miłość”! Wiemy już, że do obsady dołączy Jan Wieczorkowski. Zagra szkolnego kolegę Agnieszki i Tomka.

Dobry aktor jest jak wino – im starszy, tym lepszy. Zasada ta doskonale sprawdza się w przypadku Jana Wieczorkowskiego, który w lutym skończył 44 lata. Polubiliśmy go dwie dekady temu, za sprawą roli Michała Chojnickiego w serialu „Klan”. Podobał się również w „Teraz albo nigdy”, „Czasie honoru”, „Szpilkach na Giewoncie”, „O mnie się nie martw” oraz „Na dobre i na złe”. I ani myśli zwalniać tempa!

Ktoś tu namiesza

Już jesienią Jan Wieczorkowski pokaże, na co go stać w najpopularniejszej produkcji telewizyjnej, czyli serialu „M jak miłość”. Często aktorzy uważają się za szczęściarzy, gdy otrzymają rolę czarnego charakteru. Grany przez niego Jacek, być może kimś takim się okaże! Pewne jest jedno: strasznie namiesza w życiu Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Przed laty, jeszcze w Szczecinie, Tomek, Jacek i Agnieszka (Magdalena Walach) chodzili razem do liceum i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Niestety, Jacek po pierwszym roku studiów wyjechał do USA (stał się tam zamożnym biznesmenem), a kontakt się urwał. Tomek nie będzie krył radości, gdy Agnieszka powie mu, że stary kumpel wraca do kraju.

Oznajmi to podczas kolacji, na którą Chodakowski i Tarnowska przyjdą, by pogratulować Olszewskiej awansu do Prokuratury Krajowej. Pyszne jedzenie, szampan, toasty i ta niesamowita wiadomość! – Fajnie by było, gdyby został świadkiem na naszym ślubie – szepnie Tomek do Asi. Ona z tego wszystkiego nie wyjawi, że została zwolniona z pracy. Myśli o nieznajomym odciągną ją od rozpamiętywania porażki. Więcej nie zdradzimy. Powiemy tylko, że Asia pozna Jacka w nietypowych okolicznościach, myśląc, że przystojniak z przyprószonymi siwizną włosami to... kelner! Co dalej? Dowiemy się jesienią.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama