Reklama

M jak miłość: Werner chce zdobyć Annę

Piątek, 9 maja 2014 (09:31)

Marek prosi Kolędę o rękę córki. Ewa żegna się z Krisem. Anna pozbawia Wernera złudzeń. .

Werner nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć serce Anny. Prosi Gruszyńską, by pomogła mu w wyborze nowego mieszkania. Kobieta jednak stawia sprawę jasno – nigdy się z nim nie prześpi! Gdy jednak następnego dnia musi spędzić cały dzień w łóżku, ponieważ złapała groźnego wirusa, nie jest już tak stanowcza. Zauważa bowiem, że Adam potrafi być troskliwy i opiekuńczy. Nie warto go więc pochopnie skreślać...

Anna prosi Wernera o pożyczkę

Następnego dnia okazuje się, że jej kawiarnia jest na skraju bankructwa. Aby przedłużyć jej egzystencję, właścicielka musi poprosić Wernera o pożyczkę.

Ewa z Markiem pozwalają synom, by wyjątkowo opuścili jeden dzień szkoły. Mówią im, że okazja jest wyjątkowa, ponieważ postanowili się pobrać! Następnie Mostowiak zwraca się do ojca narzeczonej, by zgodził się ofiarować mu rękę córki. Kolęda jest wniebowzięty!

Z wrażenia upuszcza na ziemię butelkę, którą otrzymał w prezencie od przyszłego zięcia.

Ewa i Marek u Mostowiaków

Następnie młoda para udaje się do Barbary i Lucjana, którzy także powinni dowiedzieć się o zaręczynach. Przy okazji matka pyta Marka, czy prawdą jest, że zamierza otworzyć sex shop. Mostowiak jednak zaprzecza...

Następnego dnia Kris prosi Ewę o ostatnie spotkanie przed jego powrotem do Irlandii. Oznajmia niedoszłej podopiecznej, że stracił dla niej głowę. Ona w ramach rewanżu pokazuje mu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Marka.

Nowy biznes Antka i Mateusza nie wypala

Natomiast Mateusz z Antkiem, którzy zdołali ochłonąć po rozmowie z rodzicami, mają nowy pomysł na biznes.

Tym razem planują namówić lokalnego sołtysa, by ogłosił konkurs na najładniej oświetlony świąteczny ogród. Dochodzą do wniosku, że ozdobią dom Anetki. Niestety, podczas zabawy z koleżanką sztucznymi ogniami, podpalają niechcący jej ogród. W efekcie wracają do domu eskortowani przez wściekłego ojca dziewczynki, który żąda od Ewy i Marka finansowej rekompensaty!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama