Reklama

M jak miłość. Wielki podryw

Wtorek, 26 kwietnia 2016 (13:35)

Odc. 1214 Marcin nie będzie w stanie powstrzymać się przed flirtowaniem z młodą i śliczną lekarką.

Chcąc znów spotkać się z uroczą panią doktor (Kamila Kamińska), Marcin (Mikołaj Roznerski) powie jej przez telefon, że po oddaniu szpiku bardzo źle się czuje i musi odwiedzić ją w szpitalu. Lekarka zaprosi Chodakowskiego do gabinetu, ale szybko zorientuje się, że jej pacjent symuluje.

– Coś mi tu nie pasuje… – zacznie się zastanawiać, gdy zobaczy wyniki badań. Czego naprawdę chce od niej Marcin? – Proszę się na mnie nie gniewać, ale musiałem panią zobaczyć – słowa Chodakowskiego nie spodobają się kobiecie. – Na przyszłość niech pan sobie daruje takie szczeniackie zagrywki, zabieg już został przeprowadzony, wszystko poszło dobrze, ale niczego więcej nie mogę panu powiedzieć – usłyszy Marcin, gdy w końcu wyzna lekarce, że chce po prostu dowiedzieć się, jak czuje się biorca jego szpiku.

– Przepraszam, że byłem taki namolny, ale nie dawało mi to spokoju – wyjaśni, nie zdradzając, że lekarka naprawdę bardzo mu się podoba. – Może na wszelki wypadek dałbym pani swoją wizytówkę? – zapyta z nadzieją w głosie. – Mam wszystkie pana dane, znam je na pamięć – wymknie się jego rozmówczyni. Chodakowski uzna, że lekarka jest nim zainteresowana. Czy zdecyduje się pójść o krok dalej i zaprosi ją na randkę?

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama