Reklama

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN "Druga szansa"

Środa, 18 listopada 2015 (15:32)

Dobra passa Małgorzaty Kożuchowskiej trwa. Zobaczymy ją w drugiej części kasowego przeboju – komedii romantycznej „Listy do M. 2”.

Aktorka, znana z serialu „rodzinka.pl”, rozpoczyna także pracę nad całkiem nowym serialem obyczajowym... Tak, to już oficjalne – zagra główną rolę w produkcji TVN „Druga szansa”. Pierwszy klaps – 3 listopada. Premiera na antenie TVN – wiosną 2016 roku.

Może być ciekawie, bowiem fabuła skupi się na blaskach i cieniach show-biznesu. Monika, grana przez Małgorzatę Kożuchowską, to nie tylko przebojowa producentka telewizyjna, lecz także wzięta agentka gwiazd.

Los się do niej uśmiechnął – ma wszystko: świetną pracę, sukcesy i... wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym zresztą prowadzi firmę. Myślicie, że taki nadmiar szczęścia może się znudzić? Na pewno nie jej!

Niestety, już wkrótce kobieta sukcesu będzie musiała zakosztować życia diametralnie różnego od tego, do którego była przyzwyczajona, nagle straci bowiem... wszystko! Co ciekawe, stanie się to w dniu, który dla wielu pań i bez takich traum bywa bolesny, a mianowicie, w swoje 40. urodziny.

Wielka strata jest nie tylko wyzwaniem dla tracącego, ale również... sprawdzianem. Kto poda Monice pomocną dłoń? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, poznanym w przysłowiowej biedzie, gdy ona nie będzie już miała wpływów, ani pieniędzy?

W serialu zobaczymy m.in. Maję Ostaszewską, Wojciecha Mecwaldowskiego i Bartłomieja Świderskiego.

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama