Reklama

Moda na sukces. Intryga wyjdzie na jaw

Czwartek, 6 sierpnia 2015 (09:31)

Thomas okaże współczucie Hope, zranionej przez jego siostrę.

Zaraz po ceremonii na szczycie góry Steffy i Liam wrócą do Los Angeles. Bill zorganizuje im imprezę niespodziankę, udając zarazem, że wcześniej nic nie wiedział o ślubie syna.

To zdziwi Kate, która otwarcie powie, że trudno jej przyjąć byłą kochankę Billa do rodziny. Gdy przyjadą nowożeńcy, Spencerowie powitają ich jednak z otwartymi ramionami. Bill zaprosi także Ridge’a, by cieszył się szczęściem córki.

Tymczasem Hope zachęcona przez Brooke będzie próbowala dostać się niepostrzeżenie do domu, żeby porozmawiać z Liamem. Pechowo natrafi jednak na Steffy, która każe jej się wynosić, bo to dom jej męża. Hope wróci do domu całkowicie rozbita psychicznie.

Następnego dnia, widząc, że córka nie radzi sobie z emocjami, Brooke postanowi sama porozmawiać z Liamem. Wyjawi mu, że Hope pojechala do Aspen i chciała mu wszystko wyjaśnić na wzgórzu.

Liam będzie w szoku!

Tymczasem Hope postanowi rzucić się w wir pracy, by zapomnieć o upokorzeniach. Jednak w biurze będzie roztargniona, co zauważy Thomas. Zacznie rozmawiać z Hope i mocno ją przytuli.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama