Reklama

Moda na sukces. Jak skończy się noc?

Poniedziałek, 25 maja 2015 (09:30)

Narzeczeni pójdą pierwszy raz do łóżka, ale Hope wycofa się w ostatniej chwili.

Po oświadczynach Liama na pokazie Hope jest przeszczęśliwa. Czy coś może zagrozić ich związkowi? Dziewczyna odwiedzi swoją matkę, by zwierzyć się jej, że chce spędzić z Liamem noc. Brooke ofiaruje jej erotyczną bieliznę z własnej kolekcji.

Gdy Hope zaprezentuje się w niej narzeczonemu, ten będzie pod ogromnym wrażeniem. Jednak dziewczyna w ostatnim momencie się rozmyśli. – Myślałam, że jestem na to gotowa, ale czy możemy poczekać do ślubu? – powie Hope. Liam zapyta o przyczynę. – Ta kusa bielizna... to nie mój styl – wyzna zmieszana. – Ciągle też myślę o tych wszystkich kochankach Brooke i boję się, że będę taka sama.

– Chcę tylko twojego szczęścia, kochana – oznajmi Liam. Hope wróci do swojego domu, a chłopak wyjdzie ochłonąć. W barze na plaży spotka Steffy, która będzie ciekawa, dlaczego jest sam. Liam wyzna jej prawdę. – Na mnie zawsze możesz liczyć – powie zalotnie Forrester, a żeby go zrelaksować, zaprosi do tańca. Spencer nie będzie protestować. – Nie żeń się z Hope – szepnie mu do ucha Steffy...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama