Reklama

Moda na sukces. Naprawić życiowy błąd

Piątek, 28 sierpnia 2015 (13:36)

Liam zrozumiał swój błąd, ale Hope już myśli o kimś innym.

Przyznanie się Steffy do oszustwa to początek „cichych dni” w jej małżeństwie z Liamem. Forresterówna pożali się Taylor, ale matka ją uspokoi, że taki czas jest potrzebny Liamowi. Ma być dobrej myśli i nie starać się go na siłę udobruchać.

Natomiast Spencer od razu postanowi zobaczyć się z Hope. Ta jednak znajdzie pocieszenie w ramionach Thomasa, który wyzna, że od dawna go fascynowała. Liam wejdzie do biura Logan, gdy para będzie się całować, więc szybko się wycofa.

Następnego dnia uda się jednak ponownie do Hope, by wypytać ją o pocałunek.

– To naprawdę już nie twój interes – odpowie dziewczyna. Liam przyzna, iż zna prawdę o Aspen, i że prawdopodobnie popełnił tam największy błąd w życiu... Ciekawie zapowiada się też inny wątek. Firma Jackie M ma kłopoty. Zagrażają jej Forresterowie, szefom zaś brak pomysłu na nową kolekcję.

Nieoczekiwanie zdarzy się okazja do poznania tajemnic konkurencji. Pamela zakocha się w Nicku Marone, co postanowi wykorzystać jego matka. Jackie uzgodni z Pamelą, że ceną jego „przychylności” będą informacje o najnowszych kolekcjach Erica Forrestera.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama