Reklama

Moda na sukces. To już koniec Brooke i Ridge’a?

Czwartek, 26 lutego 2015 (11:30)

Thomas powtarza przy Ridge’u i Brooke, że na wyspie przespał się z macochą. Ta jednak broni się mówiąc, że niczego takiego nie pamięta, bo obudzili się w ubraniach. – Ale ja sobie przypomniałem, że wstałem wcześniej i założyłem spodnie – mówi Thomas bez wahania.

Dla Ridge’a jest tego za dużo i w gniewie wychodzi z domu. Czy to koniec koronkowej intrygi Stephanie? W tej układance brakuje tylko Taylor. Ta w rozmowie z Whipem przyznaje, że halucynacje o Ridge’u przypomniały jej, jak go kocha.

– Nigdy nie miałem z nim szans – powie w końcu zrezygnowany Whip, zdejmie obrączkę i wyjdzie. Zapłakana Taylor pojedzie więc do Ridge’a. Tymczasem Brooke znowu próbuje przekonać Forrestera, że na wyspie nic się nie stało.

– Już nie mogę tego słuchać, odnalazłem cię, by znów stracić! – Ridge odepchnie ją zdenerwowany i wyjedzie do rodziców. Do domu Brooke przyjedzie Taylor i wykrzyczy od progu, że uwiodła jej syna! Brooke będzie się bronić, ale Taylor z nutą satysfakcji powie jej: – Ty i Ridge to historia, a ja zamierzam wziąć moje szczęście ponownie w garść w tym miejscu, w którym je zostawiłam!

Tymczasem Stephanie utwierdza Ridge’a w tym, że dobrze zrobił rzucając Brooke, bo teraz musi skupić się na szczęściu dzieci i… Taylor. Forrester wychodzi do ogrodu, by to wszystko przemyśleć. W domu Forresterów zjawia się Thomas. Jest zgruzgotany tym, że oszukał ojca i Brooke.

Stephanie na osobności każe mu jednak powtarzać sobie, że to wszystko dla dobra rodziny oraz, że to kłamstwo mu się opłaci. Thomas gra więc przed ojcem „ofiarę Brooke”. Ridge chce się z nim pogodzić i postanawiają, że rozpoczną terapię, by przywrócić zaufanie. Taylor po kłótni z rywalką dociera do domu Stephanie i martwi się, jak to wszystko odbije się na synu.

– Przestrzegałam cię przed nią – powie do byłego męża. – Ona nie potrafi zapanować nad swoimi żądzami. Ridge przyjmuje te słowa potulnie, czując, że są prawdziwe. Taylor chce go trochę pocieszyć, siadając obok niego na kanapie. Zaczynają rozmawiać, a w pewnym momencie temat schodzi na dawne czasy. Z rozrzewnieniem wspominają, jak pięknie było kiedyś razem...

WBS

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama