Reklama

Na dobre i na złe. Powinniśmy mieć potomka...

Wtorek, 12 lipca 2016 (14:36)

Wiki (Katarzyna Dąbrowska) niedawno powiedziała Adamowi (Grzegorz Daukszewicz), że nie ma zamiaru mieć z nim dzieci. Teraz uzna, że ukochany zasługuje na to, by być ojcem.

Wiktoria długo będzie się zastanawiać, czy powinna znów mieć dziecko. Wiedząc, że Adam marzy o poznaniu smaku ojcostwa, przeanalizuje wszystkie za i przeciw, by dojść do wniosku, że nie może pozbawiać ukochanego szansy zostania tatą. Pewnego dnia po prostu zdecyduje, że chce urodzić Krajewskiemu potomka i zapragnie mu o tym powiedzieć.

Wiadomość na sekretarce

Wiktoria, nie mogąc dodzwonić się do Adama, zostawi mu wiadomość na poczcie głosowej. – Masz rację. Powinniśmy mieć dziecko. Nasze... – powie, nie kryjąc wzruszenia. Myśl o powiększeniu rodziny sprawi, że Consalida poczuje nagłą i niespodziewaną radość. W jednej chwili zapomni o tym, co wyznała kiedyś Agacie (Emilia Komarnicka) – że jest ostatnią osobą, która nadaje się na matkę i że nie ma najmniejszego zamiaru mieć kolejnego dziecka.

Najważniejsze stanie się dla niej szczęście ukochanego. Adam będzie musiał oczywiście zrewidować swoje plany o posiadaniu przynajmniej pięciorga dzieciaków... Kiedy odsłucha pozostawioną mu przez Wiki wiadomość, bardzo się ucieszy, że kobieta, która jest dla niego całym światem, chce spełnić jego największe marzenie. Czy Wiktoria nie wycofa się ze swej decyzji? Czy potwierdzi, że chce mieć z Krajewskim dziecko, patrząc mu prosto w oczy?

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama