Reklama

Na dobre i na złe. To już 10 miesięcy

Wtorek, 26 kwietnia 2016 (13:35)

Nawet najczulsze miłosne gesty Szczepana (Kamil Kula) nie sprawią, że Agata (Emilia Komarnicka) przestanie mieć obawy. Czym się tak przejmuje? Dziewczyna nie wie, czy dobrze robi, wiążąc się z nim ponownie...

Przebojowa i pewna siebie Agata tym razem ma dylemat. Nie może się zdecydować, czy chce na dobre i na złe połączyć się ze Szczepanem... Kiedyś się przecież na nim srodze zawiodła! Pielęgniarz zaskoczy ją, wręczając piękną różę i składając rozbrajające życzenia. Okazja jest nie byle jaka: od ich pierwszego pocałunku minęło 10 miesięcy.

To się skończyło!

– Dziewczyny robią mi dziś otrzęsiny – zakomunikuje Szczepan Agacie i da ukochanej do zrozumienia, że byłby szczęśliwy, gdyby zgodziła się iść z nim na imprezę do klubu. – Będę spała na stojąco, nie chciałabym psuć zabawy – usłyszy, ale uzna, że zmęczenie to tylko wymówka.

– Przyznaj po prostu, że nie chcesz – powie smutno. Woźnicka nie wytrzyma panującego między nimi napięcia i wydusi z siebie, że nigdy już nie będzie tak, jak dawniej. – Pocałunki przed szpitalem, podróże... To się skończyło – wyszepcze.

– Każdy związek to ryzyko, a ty nie chcesz ryzykować – odpowie jej Lipski. Zdecyduje, że pójdzie na imprezę i – z nią czy bez niej – będzie się dobrze bawił.

Niespodzianka na imprezie

Wspaniała atmosfera, śpiewy, napoje wyskokowe i dużo, dużo śmiechu – tak hucznych otrzęsin Szczepan na pewno się nie spodziewał. Ale najwięcej radości sprawi mu pojawienie się w klubie Agaty. Zauważy ją przy wejściu, podejdzie i poprosi do tańca. Woźnicka nie będzie się broniła...

Córka czy przyjaciółka

Spotkanie Blanki (Pola Gonciarz) z matką – pierwsze po powrocie z USA – nie będzie szczególnie miłe. – Czemu mi nie powiedziałaś, że przyjeżdżasz? – zapyta Wiki (Katarzyna Dąbrowska), ale bardziej zaboli ją to, że córka zamieszkała z Tomaszem (Ireneusz Czop).

Z kolei Blankę wyprowadzi z równowagi fakt, że mama trzymała przed nią w tajemnicy swój związek z Adamem (Grzegorz Daukszewicz). – Nie powiedziałam ci, bo bałam się, że rzucisz słuchawką... – przyzna Consalida.

Blanka powie Wiki, że skończyła szkołę i znalazła pracę. – Nie musisz się o mnie martwić – stwierdzi, ale będzie jej smutno z powodu kłótni. Jak zareaguje, gdy Wiktoria przyzna, że nie umie być dobrą matką, ale bardzo chciałaby zostać jej przyjaciółką?

Fucha w więzieniu

Pracujesz w zakładzie karnym? – zdziwi się Przemek (Marcin Rogacewicz), gdy Zuza (Julia Kamińska) zjawi się w szpitalu z mężczyzną zakutym w kajdanki.

– Szukasz guza? – drążyć będzie temat Zapała, ale lekarka uświadomi mu, że po prostu wreszcie czuje, że nie stoi już w miejscu... Do pracy w zakładzie karnym nie zrazi się nawet wtedy, gdy badany przez nią psychopatyczny zabójca rzuci się na nią i zacznie dusić, by wymusić przewiezienie do Leśnej Góry!

Zuza szybko stanie się ulubienicą uwięzionych za kratkami mężczyzn, natomiast nie zaskarbi sobie sympatii więziennych strażników.

– Przez panią mamy dwa razy więcej roboty! – usłyszy od jednego z nich. – Tak, tak, wszyscy są nagle chorzy, kiedy tylko wypada pani dyżur – żachnie się strażnik.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama