Reklama

"Na wariackich papierach". Prymuska i luzak

Piątek, 18 marca 2016 (13:34)

Jeden z najpopularniejszych seriali lat osiemdziesiątych. Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd), jest właścicielką agencji detektywistycznej, prowadzonej przez lekkoducha Davida Addisona (Bruce Willis).

Ona jest perfekcjonistką, sztywną i bez poczucia humoru, on nie lubi sztywnych reguł, uwielbia kobiety i dobrą zabawę. Są swoim całkowitym przeciwieństwem! Ale, jak wiadomo, kto się czubi, ten się lubi.

To napięcie między bohaterami wysuwa się na pierwszy plan, usuwając w cień śledztwa, jakie wspólnie prowadzą.

„Na wariackich papierach” stało się trampoliną do kariery dla odtwórców głównych ról, a przede wszystkim dla Bruce’a Willisa. Kiedy pojawił się na planie serialu, miał jeszcze całkiem sporą czuprynkę. W castingu pokonał dwa tysiące innych aktorów, a producenci bardzo szybko przekonali się, że to był strzał w dziesiątkę.

Willis zdominował serial, a jednocześnie pokazał, że ma niesamowity talent komediowy. Szkoda, że teraz zdecydowanie zbyt rzadko go wykorzystuje. Kilka lat temu pojawiła się informacja, że jest szansa na reaktywację serialu.

– Słyszałam, że Bruce byłby chętny – mówiła Cybill Shepherd. – Mam wrażenie, że bez włosów zrobił się jeszcze bardziej seksowny – dodała aktorka. Zgadzamy się całkowicie!

MJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama