Reklama

Na Wspólnej. Drakońska dieta

Czwartek, 14 kwietnia 2016 (09:34)

Do akcji odchudzania męża (Mieczysław Hryniewicz) Ziębowa (Bożena Dykiel) zwerbowała całą rodzinę!

Córka Monika (Sylwia Gliwa) – specjalnie na zamówienie Marii – opracuje plan drastycznej diety. Postanowi też zdjąć wymiary z ojca, by móc kontrolować jego postępy w odchodzaniu. Ziębowa skupi się na pilnowaniu Włodka, żeby – broń, Boże! – nie podjadał. Z kolei wnuk Franek (Natan Czyżewski) dostanie zadanie filmowania dziadka podczas treningu w parku.

Jak łatwo się domyślić, Zięba będzie bardzo niezadowolony, że żona narzuciła mu taki rygor. Fotografia w lodówce Efekt? Włodek zacznie rozmyślać o jedzeniu. Przed oczyma staną mu obrazy sutych posiłków serwowanych niegdyś przez Marię.

Któregoś wieczora zakradnie się nawet do lodówki. Tyle że – zamiast smakołyków – znajdzie w niej swoją fotografię z czasów, gdy był młody i szczupły… Dojdzie do wniosku, że jeśli nadal będzie tak głodzony, długo nie pożyje.

Oczyszczona z zarzutów

Niebawem Agnieszka (Katarzyna Walter) z radością poinformuje Elżbietę (Paulina Chapko), że Jakub (Andrzej Niemirski) niespodziewanie wycofał wszelkie zarzuty wobec niej.

Doda, że prokurator nie chciał ujawnić żadnych szczegółów tej decyzji. Marcinkowa będzie niewymownie szczęśliwa, że jest wolna i nic już jej nie grozi.

Nowak (Kuba Wesołowski) zacznie się zastanawiać, dlaczego Jakub tak nagle zmienił zdanie. Ela stwierdzi, że nie chce wracać do tego, co było i dociekać, jakimi pobudkami kierował się jej były mąż. Najważniejszy jest dla niej fakt, że została oczyszczona z zarzutów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama