Reklama

Na Wspólnej. Michał poznaje Julię dzięki synkowi

Środa, 21 października 2015 (10:32)

Brzozowska wyprowadza się od Kmiecika, a jej mąż coraz więcej czasu spędza z uroczą Julią!

Kamil oznajmia swojej młodej przyjaciółce Tosi, że jej mama, która niedawno przeszła przeszczep serca, jest już na tyle silna, iż może opuścić szpital. Dziewczynka jest szczęśliwa, a wieczorem wpada do Hofferów i wręcza ukochanemu doktorowi prezent.

Wyprowadzka

W trakcie rozmowy Kinga oznajmia Iwowi, że musi się od niego wyprowadzić. Od jej nieposzlakowanej opinii może zależeć, komu sąd przyzna opiekę nad Ignasiem. Mężczyzna jest wściekły i wyraźnie daje do zrozumienia, że taka sytuacja mu nie odpowiada. Tymczasem Michał zaprzyjaźnia się z samotną matką, Julią.

Elżbieta, jako szefowa fundacji, zostaje zaproszona na rozmowę do studia telewizyjnego. Ku jej zaskoczeniu zjawia się tam także jej mąż. Mężczyzna wykorzystuje sytuację i chwali się przed prowadzącą wywiad i widzami wspaniałą żoną. Igor jest wściekły.

Tosia prosi Kamila o spotkanie – ma poważne problemy w szkole, a nie chce nimi obarczać dochodzącej do siebie mamy. Hoffer oczywiście staje na wysokości zadania i pomaga dziewczynce w odrobieniu lekcji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama