Reklama

Na Wspólnej - odc.1717-1720

Poniedziałek, 4 marca 2013 (08:39)

Zuza zostaje przewieziona do szpitala. Lekarze walczą o życie jej dziecka! Igor żegna się z Magdą i wylatuje do Manchesteru.

Zdjęcie

Wojtek w końcu osiąga swój cel: Żaneta decyduje się zostać jego żoną. Czy tym razem nic nie stanie na drodze do ich szczęścia? /Mat. Prasowe
Wojtek w końcu osiąga swój cel: Żaneta decyduje się zostać jego żoną. Czy tym razem nic nie stanie na drodze do ich szczęścia?
/Mat. Prasowe

Igor wyjeżdża do Manchesteru. Przeprasza matkę, że ją zawiódł. Przychodzi też do Magdy. Ma nadzieję, że kiedyś mu wybaczy. Do Żanety niespodziewanie przyjeżdża matka.

Zuza żali się Ostrowskiemu, że od pewnego czasu Kamil przestał dbać o ich małżeństwo. Nawet nie wraca na noce do domu... Weronika dowiaduje się, że Bożena jest chora i ma dług w miejscowym sklepie.

Renata dostaje telefon ze szkoły. Dominik pobił wczoraj pana Dąbrowskiego. Nauczyciel ma złamaną rękę! Wojtek odbiera swoich rodziców z dworca. Zabiera ich do USC!

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Magda wzywa pogotowie. Okazuje się, że Zuza bardzo źle się czuje. Lekarze walczą o życie dziecka... Sławek chce sam ukarać nauczyciela, który okazał się pedofilem!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama