Reklama

"Na Wspólnej" - odc.1721-1724

Poniedziałek, 4 marca 2013 (12:50)

Daniel odkrywa, że ojciec ma kochankę! Zuza ma depresję po wyjściu ze szpitala. Sławek chce na własną rękę ukarać pedofila.

Zdjęcie

Dziewczynka opowiada pani psycholog o Dąbrowskim. Okazuje się, że zeznania Darii nie dają podstaw do zatrzymania mężczyzny. /Mat. Prasowe
Dziewczynka opowiada pani psycholog o Dąbrowskim. Okazuje się, że zeznania Darii nie dają podstaw do zatrzymania mężczyzny.
/Mat. Prasowe

Kamil odbiera pogrążoną w rozpaczy Zuzę ze szpitala. Po ślubie Żaneta z Manią przeprowadza się do Wojtka. Marzena przyjeżdża po Darię. Nie może sobie wybaczyć, że zaufała Dąbrowskiemu i oddała swoje dziecko w ręce pedofila.

Basia uważa, że Andrzej ostatnio się przepracowuje. Wieczorem Daniel widzi swojego ojca całującego się z Jagodą! Marta jest bardzo przygnębiona po odwiedzinach u Zuzy i Kamila. Olivier idzie z Olą na koncert. Ma do niej pretesje, że dziewczyna nie chce wziąć exstasy.

Daniel jest wściekły na ojca, po tym jak widział go z kochanką. Andrzej zapewnia syna, że Jagoda to koleżanka z pracy! Sławek przekonuje Marzenę, żeby zgodziła się na rozmowę Darii z policyjną psycholog.

Sławek jest wściekły, że Dąbrowski został wypuszczony z aresztu. Dziedzic postanawia na własną rękę prowadzić dalej śledztwo! Do baru Ziębów ponownie przychodzi chłopiec, który był u nich ostatnio. Maria ustala, że malec ma na imię Franek. Zuza żali się Kamilowi, że jest nic niewarta...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama