Reklama

Na Wspólnej: odc. 1744-1747

Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:55)

Basia i Andrzej otrzymują ciekawą propozycję wyjazdu do córki. Zuza jest bliska odejścia od Kamila. Czy to koniec ich związku?

Magda radzi Zuzie, by wyjechała na urlop. Może wtedy łatwiej jej będzie zapomnieć o stracie dziecka. Roman jest zazdrosny o Jurka, którego podejrzewa o romans z Honoratą. Uczennica ma pretensje do Danki, że nie chce jej pomóc.

Marek znajduje w torebce żony... sztucznego penisa! Bogdan nie zamierza tolerować wtrącania się Renaty w jego sprawy rodzinne. Po nocy spędzonej w pokoju służbowym, Kamil dostaje telefon od żony. Zuza prosi go, by wrócił do domu. Hoffer nie reaguje...

Kamil cały czas nocuje w szpitalu. Ostrowski powoli traci cierpliwość. Zuza natomiast decyduje się na wyprowadzkę od męża! Ola jest zła na Oliviera, że jedzie z Eweliną i znajomymi na Wyspy Kanaryjskie.

Emilka spotyka Dawida. Mroziński zapewnia dziewczynę, że ma dobre intencje. Ola jest wściekła. Olivier wyjechał nie pisząc do niej pożegnalnego sms-a! Przy okazji uświadamia sobie, że przez chłopaka zaniedbała swoich przyjaciół. Karolina zaprasza rodziców do siebie, do USA...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama