Reklama

Na Wspólnej: Odc. 1864-1867

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

Maria denerwuje się, że nie może znaleźć swojego notesu z czasów liceum. Tłumaczy mężowi, że obiecała Bożenie zdobyć namiary na kolegów z klasy.

Szymek przeprasza Olę za to, że miał jej za złe spotkanie z byłym chłopakiem. Dziewczyna zaprasza go na studniówkę.

Mama Ewy postanawia wrócić do Stargardu. Igor zapewnia ją, że nikt jej wcale nie ma dosyć. Włodek dostrzega pożar w biurze Ewy i Żanety. Łapie gaśnicę i próbuje sam walczyć z żywiołem... Milena przeprasza Danutę i Marka za zachowanie Kraussa.

Marek nie może się opędzić od paparazzi. Iza ustala, że Maks ma romans ze Zdybicką. Bogdan zatrudnia się w warsztacie.

Kubuś chce, by Basia i Andrzej znowu byli razem. Decyduje się na dramatyczny krok...

Okazuje się, że produkty z fabryki Marka i Mileny wywołały epidemię i spowodowały śmierć człowieka! Ada decyduje się na rozwód z Arkiem. Adam zgadza się reprezentować siostrę Weroniki w sądzie. .

Kontrola w fabryce

Zimiński dowiaduje się od Mileny, że w fabryce jest kontrola. Po chwili do jego drzwi pukają... policjanci. Bogdan rozpoczyna pracę w warsztacie samochodowym Benka. Iza przyłapuje Ilonę z Maksem! .

Z pięściami na fotoreportera

Ula zwierza się rodzicom, że ma w szkole nową przyjaciółkę! Marek rzuca się z pięściami na fotoreportera jednego z tabloidów. Betty nie kryje przed Nicole, że bardzo interesuje ją płeć wnuka. Kasia i Franek przynoszą jedzenie więzionej przez właściciela Ricie. Odkrywają, że pies jest ranny! .

Roztocka prosi Hoffera o szansę

Roman skarży się Weronice, że kolejny raz Arek pojawił się na budowie kompletnie pijany. Roztocka prosi Hoffera o jeszcze jedną szansę dla niego. Ula boi się, że dzieci w nowej szkole jej nie zaakceptują...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama