Reklama

Na Wspólnej. Ola wyprowadza się do kochanka

Środa, 22 października 2014 (09:37)

Marta wprowadza się do mieszkania Igora. Marek nie akceptuje kochanka córki. Roman ma problemy z ostatnią inwestycją.

Zimińscy dowiadują się od Czerskiej, że Ola ma romans z żonatym mężczyzną! Ich późniejsza rozmowa z córką nie daje pożądanych rezultatów: dziewczyna pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do kochanka.

Włodek prosi Wojtka, by nie rezygnował ze szkolenia Marii. Jego żona obsesyjnie pragnie zdobyć prawo jazdy! Pani Krystyna zostaje opiekunką Ludwiki.

Marek nie potrafi pogodzić się z myślą, że jego córka rozbiła czyjeś małżeństwo. Przychodzi do niej do kancelarii. Tam spotyka się też z Mariuszem...

Tadlewski szantażuje Romana, który podpisał wcześniej niekorzystną dla niego umowę. Iza postanawia wycofać się z walki o urząd sołtysa. Pietrucha triumfuje.

Ewę zaczepia mężczyzna, który podaje się za przyjaciela Igora. Żąda, by powiedziała mu, gdzie aktualnie przebywa Nowak. Marta nie potrafi przestać myśleć o Pawle. Kinga zastanawia się, dlaczego od pewnego czasu Ignaś nie chce chodzić do przedszkola.

Marta wprowadza się do mieszkania Igora. Dominika próbuje jej powiedzieć, że izolując się od ludzi, marnuje najlepsze lata swojego życia. Ola zabiera resztę swoich rzeczy z domu. U Czerskiego wpada na jego wściekłą żonę.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama