Reklama

Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem

Poniedziałek, 18 lipca 2016 (10:36)

Wyjazd Klaudii (Julia Trembecka) do Amsterdamu sprawi, że ochłodzą się jej relacje z Olą (Marta Wierzbicka). Co więcej, Zimińska zacznie randkować z Błażejem (Kuba Świderski)!

Choć Ola nie będzie zachwycona Błażejem, zgodzi się umówić na spotkanie z nim. Z góry zaznaczy, że przyszła z nudów, a tak w ogóle niech chłopak nie robi sobie nadziei na przyszłość. Błażej nie przejmie się chłodnym wstępem. Zabierze Olkę nad wodę, gdzie pochwali się swoimi wyczynami na desce wodnej, czym bardzo jej zaimponuje.

Namówi ją nawet, żeby także spróbowała swoich sił na wakeboardingu. Dość powiedzieć, że po wspólnie spędzonym czasie Ola podziękuje Błażejowi za świetną zabawę. I choć nie pozwoli mu pocałować się na pożegnanie, da mu odczuć, że jego zaloty sprawiają jej przyjemność.

Inna sprawa, że gdy chłopak zacznie naciskać, by znowu się spotkali, Zimińska nie będzie ukrywać, że narzucił zbyt szybkie tempo, a ona potrzebuje więcej czasu, by wszystko przemyśleć.

Żadnych decyzji

Upór chłopaka zrobi jednak na niej wrażenie. Do tego stopnia, że o znajomości z nim podekscytowana opowie swojej przyjaciółce Dadze (Dorota Kuduk), która doskonale wie o jej związku z Klaudią i od razu zapyta, czy dla Błażeja zamierza porzucić Bracką.

– Jestem lojalna wobec Klaudii – odpowie Ola. – I nie zamierzam podejmować żadnych decyzji przed jej powrotem z Holandii – doda. Przyzna jednak, że ich relacje mocno się ochłodziły. Z zainteresowaniem przyjmie od przyjaciółki informację, że Błażej pracuje w radiu.

W pewnym momencie dziewczyny postanowią posłuchać jego audycji. Zaniemówią z wrażenia, gdy na własne uszy usłyszą, jak dziennikarz opowiada na antenie o swoich postępach w zdobywaniu... Oli. Mało tego: publicznie wyzna jej miłość!

Zakochany bez pamięci

Tego dla Olki będzie za wiele. Uda się do niego z awanturą, że mówi o niej na antenie. – Nie życzę sobie tego! – krzyknie. Błażej odpowie, że być może niepotrzebnie wyznał jej miłość. Skoro jednak do niego przyszła, to znaczy, że jest gotowa usłyszeć to od niego osobiście.

I nie omieszka niezwłocznie wyznać Oli, że zakochał się w niej bez pamięci, po czym namiętnie pocałuje ją w usta. A ona odwzajemni jego pocałunek...

A.IM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama