Reklama

Na Wspólnej. Pierwsze problemy u Kingi i Iwa

Czwartek, 15 października 2015 (10:32)

Między Kingą a Iwem pojawiaja się pierwsze zgrzyty. Natomiast Maria zażarcie walczy o męża.

Kmiecik proponuje Kindze romantyczną wyprawę do Barcelony. Kobieta jest zachwycona, ale chwilę później odbiera telefon od zapłakanego synka.

Tymczasem Maria znajduje w kieszeni spodni Włodka miłosne liściki od jego nowej znajomej. Najpierw jest w szoku, a potem postanawia raz na zawsze rozprawić się z podrywaczką.

Iwo traci cierpliwość, bo Kinga znów idzie do chorego synka. Kobieta jest przygnębiona, a gdy dociera do domu, czeka ją kolejny cios – Michał mówi jej, że wnosi pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad Ignasiem.

W tym samym czasie Łucja ma pretensje do Daniela o jego wczorajsze spotkanie z Olą. A potem postanawia odwiedzić Zimińską.

Kuba zakochał się w koleżance z klasy. Żeby zaimponować dziewczynie, namawia kolegów na ucieczkę z lekcji. W czasie wagarów wpada na kolejny pomysł – postanawia wypić kilka puszek napoju energetyzującego. Wieczorem chłopak nagle dostaje zapaści.

Ola przeprasza Daniela, że namieszała w jego związku z Łucją. Brzozowski oświadcza dziewczynie, że nie powinni tak często się spotykać. Zimińska stwierdza, iż jest pantoflarzem i tchórzem. Tymczasem Kuba wychodzi ze szpitala.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama