Reklama

Na Wspólnej. Rzucając fartuch

Środa, 18 maja 2016 (11:35)

Nie lada gratka czeka fanów „MasterChefa”: juror Michel Moran zagra gościnnie w „Na Wspólnej”!

Jak łatwo się domyślić, urodzony w Paryżu mistrz kuchni wystąpi w roli samego siebie. Poprowadzi kurs gotowania, w którym wezmą udział Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl) i Stefan Dębek (Maciej Kujawski).

Lekcja gotowania

Panowie zamierzają otworzyć własną restaurację „Tam, gdzie zawsze”. Mają już wszystko, łącznie z lokalem. Muszą się jeszcze „tylko” nauczyć gotować. Tuż przed kursem Marek ze zdenerwowania uderzy lekko w stojące obok auto i urwie w nim lusterko. Okaże się, że to samochód... Morana!

Na Zimińskiego padnie blady strach. Tym bardziej że nie ma pojęcia o gotowaniu. Dowód? Co chwilę będzie zaliczał jakąś wpadkę, a w pewnym momencie o mały włos nie wywoła pożaru! Sam dojdzie do wniosku, że nie nadaje się do kuchni i rzuci fartuch. Ale Moran przekona go, że nie wolno poddawać się już na starcie.

Pod jednym dachem

Niebawem Ilona (Anna Samusionek) wprowadzi się do Maksa (Adam Fidusiewicz). Dojdą do wniosku, że tak będzie najlepiej dla ich ukochanego synka Wiktorka (Mateusz Łukawski), a poza tym oni sami przeżywają obecnie renesans uczuć i namiętności.

Na wiadomość o tym Kama (Anna Przygoda), była dziewczyna Brzozowskiego, stwierdzi, że nie spodziewała się po nim aż takiej naiwności. A Michał (Robert Kudelski) posunie się jeszcze dalej: powie, że Maks marnuje sobie życie! Brzozowski odpowie, że nikt nie jest w stanie zrozumieć prostej rzeczy: on i Ilona czują się razem najszczęśliwsi na świecie!

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama