Reklama

Na Wspólnej. Seks zamiast kary

Piątek, 13 maja 2016 (13:35)

Ilona (Anna Samusionek) znajdzie sposób na złośliwą decyzję urzędnika i karę w wysokości 800 tysięcy złotych... .

Kontrola urzędu skarbowego wykaże rażące nieprawidłowości w BudMaxie, więc Zdybicka i Brzozowski (Adam Fidusiewicz) pójdą razem wyjaśnić sprawę naczelnikowi (Marek Kasprzyk). Zwrócą uwagę, że interpretacja przepisu, dotyczącego kwoty podatku VAT, nie jest jednoznaczna. Zapewnią, że nigdy nie było ich intencją oszukiwanie kogokolwiek.

Mężczyzna stwierdzi, że mogą złożyć odwołanie na piśmie. Nie zrobi na nim wrażenia to, że Ilona i Maks nie będą w stanie prowadzić dalszej działalności i wywiązać się z płatności, mając zablokowane konto firmowe.

Lepsze bankructwo

Brzozowski załamie się. Pomyśli, że przez złośliwą decyzję urzędnika mogą stracić firmę. Ilona zasugeruje wręczenie mu łapówki. Maks oceni: – Lepiej zbankrutować niż uciekać się do takich rozwiązań.

Jakiś czas później Zdybicka, w tajemnicy przed partnerem, zadzwoni do naczelnika i poprosi o spotkanie. Gdy ten odmówi, zaczepi go na parkingu przed urzędem. Wsiądzie do jego auta i wręczy kopertę z pieniędzmi. Obieca, że drugie tyle dostarczy po odblokowaniu konta firmowego i zniesieniu kary.

Naczelnik stanowczo stwierdzi, że próba przekupstwa urzędnika państwowego jest przestępstwem.

Tajna broń

Ilona nie da za wygraną. Zmiękczy urzędnika, używając swojego seksapilu. Mężczyzna nie pozostanie obojętny na jej wdzięki...

A.IM.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama