Reklama

Na Wspólnej: Ula zostanie w końcu córką Kamila i Zuzy

Czwartek, 3 kwietnia 2014 (09:37)

Maks dowiaduje się, że Zdybicka go oszukała. Ola chciałaby pracować w kancelarii Agnieszki. Kuba wprowadza się do ojca.

Zuza ma nadzieję, że Ula zostanie w końcu zaakceptowana w swojej nowej klasie. Tymczasem Kamil dowiaduje się, że Aneta zrezygnowała ze stażu. Bogdan i Joanna przyjeżdżają do lasu na szkolenie Rity. Berg nie jest w stanie oderwać oczu od pani weterynarz. Ola prosi Agnieszkę, by znalazła jej pracę w swojej kancelarii.

Ziębowie są podekscytowani

Ziębowie są niezwykle podekscytowani, ponieważ wieczorem w telewizji ma zostać wyemitowany odcinek Kulinarnych Ewolucji zrealizowany w ich barze! Basia ustala z Andrzejem szczegóły przeprowadzki Kubusia. Do Maksa nareszcie dociera, że Ilona go wykorzystała. Niszczy jej portret...

Maks zwierza się Michałowi

Bogdan zaprasza Joannę na herbatę. W pewnym momencie zaczynają się całować! Andrzej zabiera syna do siebie i Jagody. Basia jest załamana... Maks zwierza się Michałowi, że Zdybicka go oszukała. Zdaje sobie sprawę, że przez jego naiwność została zniszczona rodzinna firma. Michał sugeruje, by nie rezygnował z zemsty.

Zbliża się rozprawa adopcyjna

Mikołaj jest lekko przerażony tym, że boi się wziąć syna na ręce! Problem zauważa Roman, który daje mu kilka cennych rad. Natomiast Zuza i Kamil uświadamiają sobie, że za tydzień odbędzie się rozprawa adopcyjna. Mówią Uli, że po niej będzie ich prawdziwą córką.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama