Reklama

Nowy sezon programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu"

Piątek, 13 maja 2016 (13:35)

Do do tańca trzeba dwojga... Izabela Janachowska dobrze to wie. Jest nie tylko znakomitą tancerką („Taniec z gwiazdami” TVN, 1. edycja „Dancing with the Stars” Polsatu) i szczęśliwą żoną (28 czerwca 2014 roku poślubiła biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego), ale też prowadzącą program „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”.

To właśnie tam stara się zapobiegać wszelkim katastrofom w ważnym dla zakochanych dniu. Na szczęście pani Iza, stojąc na czele sprawnego pogotowia ślubnego, znajdzie sposób na wszystko. Ozdobi krzesła i stoły, poprawi szczegóły w dekoracji kościoła lub USC, pomoże panu młodemu wpiąć bukiecik w klapę, dopasuje suknię panny młodej, ba, nawet przemówi do rozumu teściowej.

W premierowym odcinku nowego sezonu w ręce pani Izy oddadzą się Ania i Karol z pięknego Kołobrzegu. Są ze sobą od ośmiu lat, pracują razem w domu weselnym. 

Zapytacie, po co taka pomoc komuś, kto na co dzień ma do czynienia ze ślubnym biznesem? Cóż, zabiegani narzeczeni ciągle się gubią, zapominają i bardzo trudno im wszystko spiąć w całość – tak, by bez stresu cieszyć się tym szczególnym dniem. 

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama