Reklama

Operacja: lot. Podniebna podróż po polsku

Środa, 18 maja 2016 (11:35)

Po sukcesie serialu dokumentalnego „Megalotnisko we Frankfurcie” przyszedł czas na polską produkcję! Już 7 kwietnia rozpoczniemy fascynującą podróż z narodowym przewoźnikiem po naszym największym porcie lotniczym i poznamy ludzi, od których zależy bezpieczeństwo i komfort pasażerów.

Gdy coś pójdzie nie tak...

Po raz pierwszy zobaczymy miejsca, do których dostęp mają nieliczni. Prze- konamy się, jak wiele elementów składa się na proces odprawy i... co może pójść nie tak. Nie zabraknie pełnych stresu sytuacji, gdy obsługa będzie dwoić się i troić, by zapobiec opóźnieniom i chaosowi przy bramkach. Natomiast mechanicy pochwalą się umiejętnościami naprawy podniebnego kolosa – Boeinga 787 Dreamliner.

Biblia stewardes

Jednak zakamarki lotniska to tylko część historii. Piękne stewardesy wprowadzą nas w tajniki swojej pracy, zdradzą, jak opanowują kryzysy na pokładzie i jak ogromną wiedzę z różnych dziedzin muszą przyswoić.

Poznamy także przepisy tzw. biblii stewardes, które regulują nie tylko procedury zachowania, ale nawet długość spódnic oraz to, jaki makijaż jest dopuszczalny! Zapowiada się ciekawa opowieść.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama