Reklama

Paweł Deląg zagra w "Przyjaciółkach"

Piątek, 26 sierpnia 2016 (15:37)

Czy przystojny prawnik namiesza w życiu tytułowych „Przyjaciółek”? Grający go Paweł Deląg mówi, że jego postać ma jasne i ciemne strony...

Fani Pawła Deląga mają powody do radości. Odtwórca roli Marka Winicjusza z „Quo vadis” wraca na ekrany polskich telewizorów.

Kiedy? Jesienią! Przystojny krakowianin, od lat robiący karierę za granicą, pojawi się na planie 8. sezonu popularnego serialu dla pań (i nie tylko!) – „Przyjaciółki”.

Poznajcie Wiktora

Czy to pewne? – Tak, dołączyłem do obsady – potwierdza nam aktor. – Zagram profesora Wiktora Jeleńskiego, prawnika, mającego własną kancelarię – dodaje.

Szczegóły poznamy wkrótce. Dziś pewne jest jedno: – Profesor to postać bardzo niejednoznaczna. Ma jasne i ciemne strony. Jak będą się układały jego relacje z Anią, Zuzą, Patrycją i Ingą? O tym przekonają się Państwo, oglądając 1. odcinek – zachęca pan Paweł.

„Przyjaciółki” to oczywiście nie wszystko: – We wrześniu czeka mnie premiera teatralna. W spektaklu „Być jak Elizabeth Taylor” zagram Richarda Burtona. W Liz wcieli się Małgorzata Foremniak.

Wkrótce odbędzie się też premiera filmu kostiumowego „Wiking”, gdzie zobaczą mnie Państwo w roli ojca Anastasa. To duchowny działający w X wieku w Bizancjum – mówi. Szlachcice, duchowni, ba, nawet car Aleksander...

– Zagrałem wiele postaci historycznych z różnych epok, od bohaterów po łajdaków. Do ról kostiumowych jestem najczęściej zatrudniany poza Polską. I takich filmów mam na koncie sporo.

W końcu kostium dodaje aktorskiej petardy – przyznaje. My zaś jesteśmy ciekawi, kim będzie Wiktor – łajdakiem czy porządnym facetem?

MAM

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama