Reklama

Pieniądze na wesoło "Spokojnie, to tylko ekonomia"

Wtorek, 26 lutego 2013 (14:48)

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Karolak stworzyli... bardzo przeciętną polską rodzinę. Wszystko po to, by w nowym mini serialu pokazać widzom na własnej skórze, że ekonomia nie jest nauką trudną, nie ma nic wspólnego z czarną magią i że każda rodzina chcąc nie chcąc ma z nią do czynienia na co dzień.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Serial „Spokojnie, to tylko ekonomia” będzie się składać z dwudziestu trzyminutowych odcinków. Ma ważną misję – w prosty i doprawiony niemałą dawką humoru sposób pokaże Polakom, że z ekonomią spotykają się niemal codziennie: płacąc swoje rachunki, wypełniając przelewy bankowe czy zastanawiając się, jak najkorzystniej ulokować i pomnożyć swoje oszczędności.

Konkretna babka

Główne role zagrają Jolanta Fraszyńska, czyli Roma z „Licencji na wychowanie”, Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl” oraz Kuba Jankiewicz, znany jako Antek z „M jak miłość”.

Obok nich pojawi się sam Wojciech Pokora. Gościnne role zagrają także Weronika Rosati i Edyta Herbuś. Tomasz Karolak i Jolanta Fraszyńska wspólne zdjęcia zaczęli od... sceny łóżkowej.

– Lubię takie konkretne babki – śmiał się aktor. Choć dotąd nie miał okazji pracować z Jolantą Fraszyńską, przyznaje, że wiele ich łączy – mają wspólnych znajomych, wiele podobnych doświadczeń, odwiedzają te same miejsca...

– Atmosfera jest super, a Tomek to marzenie – jest idealny do współpracy. Nadaje ton i rytm pracy – przyznaje aktorka. Dociekliwy syn Oboje są też pod wrażeniem talentu 10-letniego Kuby. To właśnie on, jako serialowy syn, zadaje im niezwykle dociekliwe pytania z ekonomii.

ANNA JANIAK

Zdjęcie

Tomasz Karolak ma doświadczenie  w graniu głowy rodziny. Jak poradzi sobie  z ekonomią? /Mat. Prasowe
Tomasz Karolak ma doświadczenie w graniu głowy rodziny. Jak poradzi sobie z ekonomią?
/Mat. Prasowe

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama