Reklama

Pierwsza miłość

Wtorek, 15 kwietnia 2014 (10:30)

Beata wprowadza się do kawalerki Szymona. Kinga zakłada profil na portalu randkowym. Do Błażeja wprowadza się Aśka.

Szymon zastanawia się, kto zaopiekuje się mieszkaniem podczas jego półrocznej nieobecności. Kaśka sugeruje, by wynajął je Beacie. Aleks bukietem kwiatów próbuje ponownie wkupić się w łaski Marysi. Tymczasem dowódca podejmuje decyzję o włączeniu go do kolejnej akcji.

Impreza pożegnalna

Szymon organizuje imprezę pożegnalną. Marysia musi porozmawiać z Aleksem. Odwiedza go w mieszkaniu. Odkrywa, że ukochany jest ranny i leży w kałuży krwi... Grzegorz oznajmia Błażejowi, że już niebawem wprowadzi się do nich Joasia, córka jego najlepszego przyjaciela.

Aśka nadal uwielbia Grzegorza

Sabina odwiedza Olgierda. Opowiada mu o spotkaniu z Piotrem. Daria namawia Sabinę, by zrobiła testy genetyczne Piotrowi, które pomogłyby jej ustalić, czy on i Igor są ze sobą spokrewnieni. Natomiast Błażej odbiera z dworca Aśkę, którą nadal uwielbia Grzegorza, swojego ojca chrzestnego. Kinga nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków w pracy i domu.

Aśka owija Miksera wokół palca

Sabina znajduje bluzkę zaplamioną krwią Igora, która wystarczy, by zbadać DNA zmarłego męża. Agata namawia Piotra, by przyjął propozycję Sabiny. Aśka powoli owija sobie Miksera wokół palca. Kinga zakłada profil na portalu randkowym.

Natan prosi Sabinę

Przed kolejną akcją Aleks informuje Wiktora o tym, kogo tym razem zamierzają namierzyć. Natan prosi Sabinę, by powiedziała mu, z kim się teraz spotyka. Dziewczyna wyjaśnia, że widuje się czasami z Piotrem, ale na razie nic ich nie łączy. Szymon wyjeżdża do Barcelony. Beata przeprowadza remont w jego mieszkaniu, które traci klimat męskiej kawalerki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama